Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Ziemas riepu iegāde: Kā izvēlēties labākās?

Pienākot rudenim, autovadītāji sāk domāt par savu spēkratu sagatavošanu ziemai. Svarīgs uzdevums, kas noteikti ir jāizdara – automašīna jāaprīko ar ziemas riepām. Atgādinām, ka ziemas riepas ir obligātas no 1. decembra, tomēr šajā ziņā vairāk jāņem vērā laikapstākļi, nevis datums kalendārā.

Ja ir vajadzīgas jaunas riepas,meklējiet tās uzticamā tirdzniecības vietā. “MMK Riepu Serviss” piedāvā plašu riepu klāstu. Pieejama arī riepu garāža pareizai riepu uzglabāšanai. Šis riepu serviss būs īstā izvēle, ja vajadzīgas kvalitatīvas riepas Rīgā. Tiek nodrošināta arī riepu montāža un riepu balansēšana.

Salīdzinājumā ar vasaras riepām, ziemas sezonai paredzētās auto riepas ir ar mīkstāku gumijas sastāvu.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties ziemas riepas?

Riepu piedāvājums ir gana daudzveidīgs, tādēļ, aplūkojot iespējas, jāizvērtē savas individuālās prasības.

Braukšanas apstākļi

Pirmkārt, jāņem vērā plānotie braukšanas apstākļi. Ja plānojat braukt pa labi tīrītiem pilsētas ceļiem, var izvēlēties riepas bez radzēm, piemēram, Centrāleiropas vai Skandināvu tipa. Savukārt, ja pārsvarā jābrauc pa netīrītiem lauku ceļiem, piemērotas būs radžotas riepas. Tomēr jāņem vērā, ka, braucot pa tīrītu šoseju vai pilsētas ceļiem, riepas ar radzēm radīs lielāku troksni. Tāpat daļā Eiropas valstu radžotas riepas ir aizliegtas.

Neatkarīgo riepu testu rezultāti

Noteikti vērts aplūkot arī neatkarīgo riepu testu rezultātus, lai noskaidrotu, kuru ražotāju riepas uzrāda vislabāko veiktspēju. Informāciju par testiem varat uzzināt auto žurnālos, kā arī šai tēmai veltītās interneta vietnēs.

Cena

Nozīmīgs kritērijs ir arī riepu cena. Daudzi auto īpašnieki, vēloties samazināt izmaksas, apsver iespēju iegādāties lietotas riepas, tomēr tas var būt ļoti riskanti. Drošāk tomēr ir iegādāties jaunas riepas, lai nebūtu jāuztraucas par to kvalitāti.

Lai arī drošākās un labākās ir Premium klases riepas, kas attiecīgi arī izmaksā vairāk, riepas pieejamas dažādās cenu kategorijās. Piemēram, laba alternatīva ir Premium ražotāju meitas uzņēmumu ražotas riepas, kas garantē teicamu kvalitāti par pieejamāku cenu.

Ieskatieties www.mmkserviss.lv, lai uzzinātu vairāk par drošu un labu riepu izvēli savai automašīnai!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.