Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA:Ātrie kredīti pārtop par ilgtermiņa aizdevējiem

Laikam ejot daudzi uzņēmēji ievieš dažādas izmaiņas, lai izskatītos pievilcīgāki savu klientu acīs un reizēm pat maina pieejamo pakalpojumu klāstu, lai radītu mūsdienīga uzņēmuma tēlu. Arī kredītu kompānijām ir raksturīgi visu laiku mainīties un tādā veidā pielāgoties savu klientu vēlmēm. Lielākoties kredītu kompānijas savā pakalpojumu klāstā iekļauj aizvien jaunus pakalpojumus, taču, piemēram, kompānijās, kur reiz tika piedāvāti ātrie kredīti šobrīd jau iespējams saņemt arī ilgtermiņa aizdevumu.

No vienas puses tas pat ir labi, jo ilgtermiņa kredīts paredz arī savus labumus, kuri, ir ne mazāk svarīgi:

  • nav vajadzība atmaksāt visu summu uzreiz,
  • mazāki tekošie maksājumi (privātie izdevumi),
  • brīvi izvēlēts un fiksēts termiņš,
  • iespējama samazināta likme.

Lielākoties visi ātrie kredīti internetā ir saglabājuši arī savus sākotnējos pakalpojumus, ar iespēju paņemt naudu uz konkrēto īso brīdi. Savukārt, jaunākie ātrie kredīti Latvijā, uzreiz, sekojot tendencēm, ievieš pagarinātos termiņus un, tā dēvētās, kredītlīnijas principu, kas nozīmē, ka var atmaksāt uzreiz visu summu vai turpināt maksāt, izmantojot termiņa pagarināšanu.

Ātros kredītus īpaši viegli jauniešiem, kuri nekad nav izmantojuši šādus aizdevuma pakalpojumus. Kad ātrie kredīti no 18 gadiem jau ir kā pieejamais finansēšanas rīks, tas rada risku arī sabojāt tik jaunas personas kredītvēsturi, ja radīsies apstākļi, kuru dēļ atmaksāšana nebūs iespējama noteiktajos termiņos.

Tomēr situācijās, kad tas jau noticis arī tiek domāts par to, lai finansiāli grūtos brīžos būtu iespējams palīdzēt. Tad tiek vērtētas iespējas un var tikt piedāvāti ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi, lai finansējums dotu iespēju to uzlabot.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.