Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Celtniecības putekļusūcējs – ierīce, kas tiks galā pat ar sarežģītākiem uzdevumiem

Tīra un sakopta apkārtējā vide ir būtiska ne tikai mājās, bet arī citās vietās, kur regulāri strādā un uzturas cilvēki, tajā skaitā ražotnēs, birojos, darbnīcās un citur. Arī šajās vietās, gluži tāpat kā mājās, viens no galvenajiem uzkopšanas palīgiem ir putekļusūcējs. Taču tā nebūt nav tā pati ierīce, ko lielākā daļa cilvēku izmanto savām ikdienas vajadzībām. Tas ir celtniecības putekļusūcējs – iekārta, kas paredzēta specfiskiem uzkopšanas darbiem un lieliski spēj tikt arī ar ļoti sarežģītiem uzdevumiem.

Neatsverams palīgs profesionāliem būvniekiem

Būvniecības darbu laikā putekļu un netīrumu daudzums ir patiešām liels. Tādēļ celtniecības putekļusūcējs ir uzticams un jaudīgs palīgs, kas lieliski spēj tikt galā ar īpaši liela apjoma un rupjiem netīrumiem. Celtniecības putekļusūcējs ir paredzēts specifiskiem tīrīšanas darbiem – liela apjoma, paaugstinātas bīstamības un lielas koncentrācijas putekļu un atkritumu savākšanai. Tāpēc ierīce ir lieliski piemērota, lai efektīvi un ātri atbrīvotos no netīrumiem un atkritumiem, kas rodas būvniecības darbu laikā. Turklāt tā spēj strādāt pat visu diennakti, tāpēc profesionāliem celtniekiem ir viens no galvenajiem darba instrumentiem.

Noderīga ražotņu un darbnīcu uzkopšanas iekārta

Ražošanas un materiālu apstrādes telpās dažādi netīrumi un putekļi ir sastopami tādā daudzumā, kas pat visspēcīgākajiem putekļusūcējiem liek kārtīgi piepūlēties. Tāpēc jaudīgs, kvalitatīvs un uzticams celtniecības putekļusūcējs ir neatņemama ražošanas procesa sastāvdaļa. Rūpnieciskie putekļusūcēji ar atbilstošajiem filtriem un piederumiem spēj tikt galā gan ar šķidrajiem atkritumiem, piemēram, eļļām, ūdeni, dzesēšanas emulsiju un citiem šķidrumiem, gan ar cietajām daļiņām. Jaudīgam celtniecības putekļusūcējam ir būtiska nozīme, lai ražotnē vai darbnīcā nodrošinātu nepieciešamo kārtību un tīrību.

Kur iegādāties celtniecības putekļusūcēju?

Augstas kvalitātes profesionālie celtniecības putekļusūcēji, kas izmantojami industriālām vajadzībām, pieejami zīmola Kärcher produktu klāstā. Ar Kärcher celtniecības putekļusūcējiem iespējams uzturēt kārtību un nodrošināt tīru vidi jebkurā objektā un telpā. Zīmola sortimentā pieejamas ierīces, kas paredzētas šķidrumu un skaidu savākšanai, cieto daļiņu un putekļu uzsūkšanai, kā arī drošai uzkopšanai sprādzienbīstamā vidē. Ierīces ir izturīgas un bez piepūles spēj darboties vairākas stundas dienā un pat nepārtraukti visu diennakti. Kärcher celtniecības putekļusūcēji ir pieejami ar atšķirīgu jaudu, tilpumu, filtrācijas sistēmu, kā arī dažādās komplektācijās, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko iekārtu.

Apskatiet Kärcher celtniecības putekļusūcējus un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko iekārtu ražotāja mājaslapā kaercher.com!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.