Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Ģimenes uzņēmums – viesnīca Liepājā

Ģimenes uzņēmumiem allaž piemīt īpaša noskaņa un aura. Arī dažādi pētījumi apliecina, ka tieši ģimenes uzņēmumi nereti sasniedz labākos panākumus un ir vismērķtiecīgākie. Dodoties uz Liepāju, izvēlies naktsmājas MORE Hotel!

Ģimenes uzņēmuma priekšrocības

Ne velti medijos bieži atrodami veiksmes stāsti par ģimenes uzņēmumiem, kurus veido vecāki vai vecvecāki, pēc tam darbā iesaistot arī nākamās paaudzes. Lielākoties tas nav tikai bizness vien, tā ir kopīga ģimenes lieta, kurā katrs dara to, kas viņam padodas vislabāk, radot produktu vai pakalpojumu, kam piemīt īpaša aura.

Arī MORE Hotel ir ģimenes uzņēmums, kurš savas ģimenes vērtības daļēji pārvērš arī par uzņēmuma vērtībām. Kopīga darbošanās, sirsnība un mājīgums, kārtība un tieksme pēc arvien augstākiem sasniegumiem, mūsdienīga vide un gardi ēdieni – tas viss ielikts šīs viesnīcas pamatos.

MORE Hotel numuriņi

Ģimenisks siltums jūtams arī numuriņu iekārtojumā, kurā esot piedalījusies visa saimnieku ģimene, katrs no viņiem ieviesis kādu knifu vai elementu, kas nu pieejams ikvienam šeit atbraukušajam ciemiņam.

Numuriņi pieejami dažāda skaita un prasību apmeklētājiem. Ja ir vēlme atpūsties no visa un visiem vai vienkārši kaut kāda mērķa dēļ esat Liepājā uz vairākām dienām, noderēs vienvietīgs numuriņš, kurā uzkrāt spēkus jauniem darbiem.

Uz Liepāju nereti brauc pārīši, lai baudītu romantiskas pastaigas pa pilsētu un jūras krastu, tādi novērtēs divvietīgo numuriņu ērtības, kur būs iespēja aizmirst par ikdienas rūpēm, ļaujoties mieram un atpūtai.

Ja ir vēlme pēc īpaši augsta līmeņa apkalpošanas un maksimālām ērtībām, ieteicams rezervēt VIP numuriņu, kurā ir Super King Size gulta, vanna, divi dīvāni, liels ģimenes galds, privāta izeja un apkalpošana numuriņā.

Bet dodoties atpūsties kopā ar ģimeni, piemērotākais risinājums būs ģimenes numuriņš, kas sastāv no divām istabām, kurās ir divvietīgā gulta un dīvāns.

Citas ērtības

Svarīga viesnīcas sastāvdaļa ir arī restorāns. Te viss ir pašu gatavots no vietēju zemnieku sarūpētiem un ar mīlestību audzētiem produktiem. Naturāla, ekoloģiska, garda un izcila virtuve, kas atbalsta Liepājas apkārtnes zemnieku ieguldīto darbu.

Tāpat arī viesnīca Liepājā piedāvā dažādus izklaides pasākumus, par ko plašāka informācija atrodama mājaslapā.

Esiet mīļi gaidīti MORE Hotel!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.