Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā atrast darbu loģistikas nozarē?

Pieaugot tiešsaistes iepirkšanās popularitātei un milzīgajam preču apjomam, kas ik dienas tiek piegādāts, loģistika kļuvusi par ļoti nozīmīgu nozari. Tā ir laba ziņa darba meklētājiem, jo, nozarei attīstoties, pieaug arī vakanču skaits. Ko ņemt vērā, lai uzsāktu veiksmīgu karjeru loģistikas jomā? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Svešvalodas zināšanas

Ja vēlaties strādāt starptautiskā loģistikas uzņēmumā, kas piedāvā labas izaugsmes iespējas, noderīgas būs svešvalodu zināšanas. Tās padara jūs par vērtīgu darbinieku, kurš spēj sazināties ar sadarbības partneriem un klientiem arī ārpus šīs valsts robežām.

Pieredze un prasmes

Lai arī atbilstoša izglītība nav izšķirošais faktors, lai strādātu šajā nozarē, tomēr iepriekšēja pieredze un prasmes noteikti tiks novērtētas.

Tomēr tas nenozīmē, ka darbs loģistikā piemērots tikai cilvēkiem ar pieredzi līdzīgā amatā. Loģistikas nozare ir ļoti plaša, kas nozīmē arī iespējas sākt ar vienkāršāku darbu un attīstīt karjeru pakāpeniski, ja ir tāda vēlme.

Labas komunikācijas prasmes

Labas komunikācijas prasmes ir novērtētas visās sfērās, loģistika nav izņēmums. Prasme sadarboties ar klientiem, kolēģiem, sadarbības partneriem un priekšniecību ļaus gan veiksmīgāk tikt galā ar darba pienākumiem, gan arī veiksmīgāk sasniegt savus personīgos karjeras mērķus.

Augsta atbildības sajūta

Lai pierādītu sevi kā labu un vērtīgu darbinieku, jādemonstrē spēja uzņemties atbildību par savu darbu. Loģistikas nozarē liela nozīme ir komandas darbam – rezultāts atkarīgs no tā, cik korekti un atbildīgi katrs iesaistītais veic savu darbu.

Iniciatīva

Kā jau ikvienā nozarē, arī šeit tiek novērtēti darbinieki, kuri ir ieinteresēti un uzņemas iniciatīvu.

Šīs kvalitātes var parādīt jau darba intervijas laikā, lai potenciālais darba devējs zina, ka šeit ir vērtīgs darbinieks. Gatavojoties darba intervijai, ievāciet informāciju par uzņēmumu un nozari kopumā. Tas Jums palīdzēs intervijas laikā justies pārliecinātākam.

Vai darbs loģistikā šķiet vilinoša iespēja? Ieskatieties aktuālajos darba piedāvajumos un izvērtējiet savu atbilstību sludinājumos minētajām prasībām. Iespējams, jau pavisam drīz jūs būsiet daļa no spēcīgas komandas un uzsāksiet savu karjeras ceļu strauji augošā nozarē.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.