Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Termo tēmēkļi kā neaizstājami palīgi medību sezonas laikā

Uzstādot savam šaujamierocim labi un pareizi piemeklētu termālo tēmēkli, jūs ievērojami uzlabosiet savu spēju un opciju līmeni. Termo tēmēkļi var palīdzēt atrast dzīvniekus un putnus jebkurā apvidū un gandrīz jebkuros laika apstākļos, kad lielākā daļa citu optisko ierīču pārstāj darboties. Turklāt termo tēmēkļi ir ideāli piemēroti nakts medībām un dzīvnieku vērošanai ierobežotas redzamības apstākļos.

Termālās attēlveidošanas ierīču ražošanas nozarē pastāv daudzveidīgi modeļi, kas savā starpā var atšķirties pēc specifikācijām un piedāvātajām funkcijām. Pirms izdarīt galīgo lēmumu un izvēlēties sev piemērotāko modeli, ir svarīgi apsvērt arī savu budžetu. Termo tēmēkļi ir sadalīti dažādās cenu kategorijās atkarībā no to funkcionalitātes, bet tas nebūt nenozīmē, ka kvalitatīvu termālo tēmēkli nevar nopirkt par saprātīgu cenu.

InfiRay ir viens no vadošajiem uzņēmumiem termālās attēlveidošanas tehnoloģiju jomā un jau vairākus gadus piedāvā kvalitatīvas ierīces ar izcilu cenas un nepārspējamas kvalitātes attiecību. InfiRay SAIM SCT 35V2 termo tēmēklis ir sava priekšgājēja uzlabota versija un viens no populārākiem InfiRay modeļiem. Šis kompaktais, vieglais tēmēklis ar ergonomisku dizainu un vienkāršu vadību ir iecienīts gan profesionālu, gan amatieru mednieku vidū.

Visi InfiRay ražotie termo tēmēkļi ir aprīkoti ar vienreizēju optiku, kurā tiek izmantots attīrīts germānijs, lai nodrošinātu visprecīzākos termālos attēlus. Termo tēmēkļi uz konkurentu fona izceļas arī ar savu daudzpusību – modeļi ietver sevī plašu skata leņķi un izcilu optiskās un digitālās tālummaiņas līmeni, kas nodrošina precīzāku mērķa atpazīšanu. Tēmēkļi ir piemēroti praktiski jebkura veida medību ieročiem, un lieliskā konstrukcijas kvalitāte spēj izturēt pat lielkalibra šaujamieročus.

InfiRay vienmēr cenšas ieklausīties savu pircēju viedokļos un atsauksmēs un nepārtraukti uzlabo savus modeļus ar papildu funkcijām un tehnoloģiskiem risinājumiem. InfiRay SAIM SCT 35V2 termo tēmēklim ir uzlabots OLED ekrāns ar augstu izšķirtspēju un attēla detalizāciju. OLED ekrāna izmantošana palielina arī tēmēkļa noturību pret salu un energoefektivitāti. Ūdensnecaurlaidīgais korpuss ir izturīgs pret visiem iespējamiem laikapstākļiem un darbojas bez traucējumiem plašā temperatūras diapazonā no -40 līdz +50 grādiem.

Papildu ērtībām un funkcionalitātei termo tēmēklis ir aprīkots ar foto un video ierakstītāju, elektronisko kompasu, WiFi moduli, funkciju “attēls attēlā”, 4 termālām paletēm un tālmērītāju. Tēmēkli ir iespējams piešaut tikai ar vienu patronu, tādējādi ietaupot laiku un munīciju, un to var uzstādīt uz jebkura no četriem ieroča profiliem, ko izmantojat medībās.

Pēdējo gadu laikā termo tēmēkļi ieguva plašu izplatību mednieku vidū, jo šī tehnoloģija ar katru dienu kļūst arvien pieejamāka un ierīču cena vairs nav tik augsta kā pirms dažiem gadiem. InfiRay rūpējas par savu klientu komfortu un labsajūtu, cenšoties ražot visdaudzpusīgākos modeļus, piemērotus medībām dažādos apvidos, kas neprasa iegādāties vairākus tēmēkļus vienlaikus, ievērojami ietaupot budžetu. Jauna termo tēmēkļa iegāde ir nenovērtējams ilgtermiņa ieguldījums sevī, jo medības, kā zināms, nav tikai vaļasprieks, bet gan dzīvesveids.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.