Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Zāles pļāvējs un trimmeris ar akumulatoru – labs duets mauriņa kopšanai

Pavasara saule un lietus ir īpaši svētīgi visiem augšanas un ziedēšanas procesiem, kuru ietekmē jau pavisam drīz vajadzēs domāt par pagalma mauriņa pļaušanu. Lai atvieglotu savu ikdienu un varētu kopt zālienu bez piepūles, jums noderēs uzticama un mūsdienīga dārza tehnika. Kärcher zīmola zāles pļāvējs un zāles trimmeris ir ideāls tehnikas komplekts, kuru turēt saimniecībā, lai ātri un ērti apkoptu mauriņu bez liekām raizēm.

Zāles pļāvējs vieglai lielo laukumu pļaušanai

Viegli manevrējams un jaudīgs Kärcher zāles pļāvējs bez grūtībām nopļaus jebkuras platības mauriņu, kā arī garantēs teicamu rezultātu nelīdzenās vietās. Visa nopļautā zāle uzreiz tiks savākta ietilpīgajā tvertnē, kas lielu platību gadījumā būs jāiztukšo vien pāris reizes, par ko ziņos atbilstošs indikators. Jums vairs nevajadzēs pēc zāles pļaušanās vākt to ar grābekli un uztraukties par smalko zāli, kas iznēsājas pa visu pagalmu un celiņiem. Bet, ja vēlaties izmantot nopļauto zāli kā papildu mēslojumu mauriņam, varat lieto funkciju, kas ļauj zāli izkaisīt, izmantojot mulčēšanas spraudni. Kärcher ierīcēm pļaušanas augstums ir regulējams ērti un bez piepūles. Ērts rokturis, kompakts korpuss, viegls svars un parocīga slēdžu sistēma garantē, ka darbs ar šī zīmola pļāvēju ir īpaši viegls un patīkams. Atliek tikai izvēlēties savām vajadzībām piemērota izmēra un jaudas pļāvēju, kurš uzticami kalpos daudzus gadus un palīdzēs uzturēt mauriņu vienmēr nevainojami koptu.

Zāles trimmeris grūtāk pieejamu zonu kopšanai

Jaudīgs un daudzfunkcionāls Kärcher zāles trimmeris lieliski papildinās zālēs pļāvēju un garantēs, kas jūsu dārzā un pagalmā ir sakopti pat paši tālākie un grūtāk sasniedzami stūri, kuriem ar pļāvēju nav iespējams piekļūt. Trimmera konstrukcija veidota tā, lai bez grūtībām varētu piekļūt gan šaurām, gan slīpām vietām, veikt pļaušanu zem apstādījumiem, soliem un žoga malas, turot iekārtu ērtā pozīcijā un samazinot slodzi uz muguru. Pateicoties automātiskajai auklas garuma nodrošināšanas funkcijai, tā vienmēr ir perfektā garumā. Bet mīkstie rokturi un plecu siksna saudzē jūsu muguru un ļauj veikt darbu ar mazāku piepūli. Kärcher trimmeris tiks galā ne vien ar zāli un nezālēm grūti pieejamās citās, bet arī efektīvi apgriezīs sīkus krūmus un koku atvases, tāpēc ar šo dārza tehniku varat sakopt pat īpaši aizaugušas teritorijas, grāvjus un īpašuma nomales.

Akumulators garantē klusu un ērtu darbu

Kärcher zāles pļāvēji un trimmeri aprīkoti ar jaudīgu un uzticamu akumulatoru, padarot dārza tehniku daudz vieglāk un patīkamāk lietojamu. Ar akumulatoru darbināmas ierīces ir brīvi lietojamas jebkurā vietā. Nav nepieciešams pieslēgums elektrotīklam vai rīkošanās ar benzīnu. Ar vienu baterijas uzlādi pļāvējs var darboties daudzas stundas, ļaujot jums veikt nepieciešamos pļaušanas un uzkopšanas darbus visā piemājas teritorijā. Pļāvējs arī aprīkots ar indikatoru, kurš norāda atlikušo akumulatora darbības laiku vai uzlādes laiku, lai jūs vienmēr varētu precīzi saplānot veicamos darbus. Dārza tehnika ar akumulatoru ir arī daudz kompaktāka un vieglāka par tehniku, ka slēdzama pie elektrotīkla vai darbināma ar benzīnu. Pateicoties vieglajam svaram un kompaktajam izmēram, ar pļaušanu tiks galā arī sievietes un pat atbildīgi jaunieši, kuri vēlas nopelnīt kabatas naudu. 

Izvēlieties un pasūtiet savu jauno zāles pļāvēju un trimmeri Kärcher mājaslapā. 

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.