Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

33 komandas Gulbenē cīnās par Viļņa Reinsona kausu

Pirmo reizi V.Reinsona kausu izcīnīja Gulbenes novada BJSS jaunās volejbolistes, otrajā vietā – pērnā gada uzvarētāja Lizuma komanda. Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde.

1.aprīlī vairākās Gulbenes novada sporta zālēs norisinājās starptautiskais volejbola turnīrs “Viļņa Reinsona piemiņas kauss”, kurš šogad kopumā pulcēja rekordlielu komandu skaitu – 33 komandas no dažādiem Latvijas novadiem, kā arī Lietuvas un Igaunijas. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīrs šogad risinājās četrās vecuma grupās, uzvarētāju kausu izcīnīja “Carpe Diem” (Daugavpils) “D 45+” grupā, “Gulbenes novada BJSS” “D open” grupā, “Valmiera” “K 40+” un “Viļķene” “K open” grupā.

Staru sporta zālē spēkiem mērojās sešas dāmu “D 45+” grupas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Pēc apakšgrupu spēlēm sekoja izslēgšanas turnīrs. Pirmajā kārtā “Gulbene” atzina “Narvas” (Igaunija) pārākumu un tālākai cīņai par medaļām nekvalificējās. Otrajā pārī “Rīga” divos setos pārspēja madonietes. Pusfinālā “Carpe Diem” pārspēja “Narvu”, bet “Rīga” – “Valmieru”. Spēlē par trešo vietu uzvaru divos setos izcīnīja “Valmiera”, bet finālmačā trīs setos “Carpe Diem” lika kapitulēt rīdziniecēm. “Carpe Diem” komandā spēlēja: Nataļja Pumpiņa, Jūlija Anspoka, Ilze Vikse, Anita Pizele, Inna Zaņevska, Jeļena Kozere, Inga Jablonska un Sana Catlakša.

Bērzu sporta zālē un Stāķu sporta zālē spēkiem mērojās astoņas sieviešu grupas komandas. Pēc apakšgrupu spēlēm izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē “Gulbene” pārspēja “Saldus” vienību, bet otrajā pārī “Gulbenes novada BJSS” lika kapitulēt “Apei”. Pusfinālā “Lizums” pārspēja gulbenietes, savukārt “Gulbenes novada BJSS” jaunietes bija pārākas par “Madonas” volejbolistēm. Spēlē par trešo vietu sīvā un garā trīs setu mačā “Gulbene” pārspēja “Madonu”. Bronzas godalgas izcīnīja: Marika Vizule, Lauma Lazdiņa, Anete Mičule, Antra Šverna, Marta Nipāne, Madara Umure, Evita Ūzuliņa un Enija Baumgarte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cīņa par 1.vietu izvērtās finālcienīga, netrūka azarta, emociju un dramatisma. Rezultātā pirmo reizi V.Reinsona kausu izcīnīja Gulbenes novada BJSS jaunās volejbolistes: Rēzija Ziediņa, Samanta Leona, Daniela Lūse, Daniela Kostigova, Anda Katane, Evelīna Stepanova, Samanta Savicka, Linda Avotiņa un Sonora Ziediņa, trenere – Ārija Samsonova. Otrajā vietā – pērnā gada uzvarētāja Lizuma komanda: Mairita Buklagina, Agnese Melne, Elīna Aģe, Anete Jukse, Madara Strade, Mārīte Brice un Liene Libere.

“V 40+” grupas septiņas komandas spēkiem mērojās Galgauskas sporta zālē. Pēc apakšgrupu spēlēm pirmajā “krusta” spēlē “Priekuļi” kapitulēja “Alūksnei”, bet “Zvejniekciems” trīs setos atzina “Preiļu” pārākumu. Pusfinālā ar rezultātu 2:0 “Valmiera” pārspēja “Alūksni”, bet “Jēkabpils” – “Preiļus”. Ļoti sīva trīs setu cīņa risinājās par trešo vietu starp “Alūksni” un “Preiļiem”. Rezultātā bronzas godalgas izcīnīja “Preiļu” volejbolisti. Mačā par pirmo vietu “Valmiera” divos setos lika kapitulēt “Jēkabpilij”. V.Reinsona kausu “K 40+” grupā ieguva: Austris Štāls, Aigars Kalniņš, Janeks Ekurs, Jānis Grīnbergs, Rinārs Teters, Sandris Kalniņš un Sandis Sprincis.

Gulbenes sporta centrā spēkiem mērojās divpadsmit “K open” grupas vīriešu komandas. Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, no kurām astoņas labākās turpināja cīņu par kausu izslēgšanas turnīrā. Pirmajā kārtā “Madona” pārspēja “IVI” sporta klubu (Cēsis), “SK Kuorsova/Rogovka” uzvarēja “Rietavas” (Lietuva) vienību, “Valmiera” lika kapitulēt komandai “Saldie” (Rēzeknes novads), bet “Viļķene” bija pārāka par “Saldus” volejbolistiem. Pusfinālā madonieši divos setos pārspēja “SK Kuorsova/Rogovka”, savukārt “Viļķene” – “Valmieru”. Lai noskaidrotu trešās vietas ieguvējus, bija nepieciešams trešais – izšķirošais – sets. Rezultātā “SK Kuorsova/Rogovka” uzvarēja “Valmieras” komandu, izcīnot trešo vietu. Noslēdzošajā cīņā par V.Reinsona kausu uzvaru izcīnīja “Viļķene”, otrā vieta – “Madonai”. “Viļķenes” komandas sastāvā spēlēja: Edgars Nemme, Edgars Žurevskis, Mārtiņš Liniņš, Jānis Ruks, Kristaps Platačs, Mikus Podkalns un Pēteris Šņore.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Anulēt rezultātus!!!!!! Nolikumā rakstīts OPEN grupā 2004 un vecākas, bet sastāvā ir jaunākas!!!!! Šmaukšanās

  2
  1
 2. Vai šī pasākuma rīkošanai pašvaldība iedeva 40 000, kā prasa divi jūliji?

 3. Ko visi var ņaudēt?! Kā Gulbenes komanda uzvar tā uzreiz slikti 🤦🏻‍♂️ Ok, pat ja bija jaunāka kāda – starpības nav! Ap 30g ir jāspēj uz pieredzi un meistarību apspēlēt jaunās.
  Tas pats ar Bukiem! Kāda starpība cik naudas un kas spēlē tā ir bezmaksas izrāde/šovs, kas dod emocijas vietējam skatītājam

  5
  8
 4. Tad jau opis nesaprot sarkasmu. Varētu būt, ka šis pasākums Gulbenes vārdu nes plašāk kā divi jūliji un piesaista vairāk interesentu un ir veselīgāks. Un noteikti nav ar 40 štukām no pašvaldības sponsorēts. Vai ne?

 5. Vispār nekomentēju par finanšu pusi! Tikai par itkā nolikumu un vispār sportisko šovu/atpūtu

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.