Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina bērnus un jauniešus pieteikties makšķerēšanas sacensībām “Nereālā cope” Gulbenē

Jau pavisam drīz, 11.jūlijā, Gulbenē norisināsies makšķerēšanas sacensības “Nereālā cope” bērniem un jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma organizatore gulbeniete Veronika Kaktiņa informē, ka būs iespējams parunāties, nofotografēties ar entuziastu makšķernieku un dabas draugu Māri Olti, kā arī visiem dalībniekiem būs balviņas no sponsoriem. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Bērni sacensībās piedalīsies vecuma grupās: 5-7 gadi, 8-11 gadi, 12-15 gadi. Jaunākajiem bērniem palīgā var nākt vecāki, vecvecāki, māsas vai brāļi. Inventārs jāsagādā pašiem – viena makšķere, viens āķis. Sacensības notiks Spārītes parkā Asaru ezerā. Plānā ir ķert karūsiņas. Var būt jebkāda veida makšķere.

Veronika “Dzirkstelei” stāsta, ka šis bija viens no viņas sapņiem – kādreiz noorganizēt makšķerēšanas sacensības bērniem. “Jutu, ka tagad ir īstais mirklis to realizēt. Mans hobijs ir makšķerēšana. Pati savu aizraušanos aizsāku bērnībā, makšķerējot Gulbenē, Skolas ielas dīķī. Pēc laika tētis mani paņēma līdzi spiningot no laivas, interese un azarts parādījās lielāks. Un arī es gribu ieinteresēt jauniešus makšķerēšanā. Varbūt kādam pēc šīm sacensībām parādīsies azarts un interese kā man bērnībā. Ar lielāko prieku dalīšos ar savām zināšanām par makšķerēšanu. Ja kādam parādīsies interese, tad ar lielāko prieku kādu paņemšu līdzi makšķerēt no laivas. Parādīšu, kā spiningot. Spārītes parku izvēlējos, jo tas arī ir viens no pirmajiem dīķiem, kurā esmu makšķerējusi. Līdz ar Skolas ielas pagalma remontu, dīķa tīrīšanu, domāju, ka tagad tur ir slikti ar zivīm, tāpēc priekšroku devu Spārītes parkam,” stāsta Veronika.

Pieteikties var līdz 8.jūlijam, rakstot “WhatsApp” (vārds, uzvārds, vecums) uz telefona numuru 26206418 (Veronika).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.