“Cewood” Latvijas kausa izcīņā volejbolā VK “Gulbene” piedzīvo zaudējumu (papildināts)

“Cewood” Latvijas kausa izcīņā volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē, kas notika 30.novembrī, pret Baltijas līgā startējošo “RSU/MSĢ” komandu VK “Gulbene” piedzīvoja zaudējumu ar 0:3 (25:19, 25:16, 25:17).

“RSU/MSĢ” šobrīd Latvijas čempionātā ir ceturtā labākā komanda, bet VK “Gulbene” valsts meistarsacīkšu turnīra tabulā ieņem sesto vietu.

“Diemžēl netikām galā ar pretinieču spēcīgajām servēm un pašas bieži pārcentāmies piespēļu precizitātē. Atbildes mačs notiks mājās 11.decembrī. Gatavosimies un centīsimies atspēlēties ar savu skatītāju atbalstu tribīnēs,” informē VK “Gulbene”.

Pirmajā setā Artas Buklaginas eiss gulbenietēm ļāva izvirzīties vadībā (12:11), Anda Mičule panāca jau 16:14, rezultāts kļuva 19:18 par labu gulbenietēm, bet tad laukuma saimnieces nopelnīja septiņus punktus pēc kārtas.

Šajā mačā viesu komanda netika galā ar Baltijas līgā spēlējošo mājinieču servēm. Uzņemšanā rīdzinieču sekmes tika novērtētas pozitīvi 56 procentos, savukārt gulbenietēm šis rādītājs bija vien 16 procenti. Cīņas favorītes izrādījās pārākas eisos (13 pret 6).

“RSU/MSĢ” rindās Katrīna Struka divu setu laikā sakrāja 12 punktus, bet pa 9 pievienoja Karmena Struka un Agija Ankevica, kura izpildīja trīs eisus. Gulbenes komandas labā pa 9 punktiem guva Anda Mičule un Anete Jukse.

Ceturtdaļfināla stadijā vienības aizvadīs pa divām spēlēm. Ja pēc šiem diviem mačiem bilance būs 1-1, atbildes spēles norises vietā uzreiz tiks spēlēts zelta sets līdz 25 punktiem un ar 2 punktu pārsvaru.

Kausa izcīņa notiek no 30.novembra līdz 17.decembrim, finālsacensības notiks 16. un 17.decembrī Rīgā. Šāda informācija lasāma mājaslapā “www.volejbols.lv”.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka šogad VK “Gulbene” ir kuplākā skaitā un ar jauniem papildspēkiem komanda dodas cīņā par uzvarām trenera Sandra Andrejeva vadībā. Komandā ir deviņas Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas absolventes.