Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Desmito reizi notiek skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram

Foto: Gatis Bogdanovs.

Arī šogad Bānīša svētkos norisinājās tradicionālais skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram. Izrādās, ka skrējēji Bānīša svētkos tiekas jau desmito reizi pēc kārtas. Šogad starta un finiša līniju, kas ir bānīša sliedes, šķērsoja 75 dalībnieki. Par to informē Stāmerienas sporta darba organizatore Guna Ģērmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazie bērni līdz 10 gadiem veica 1 kilometra distanci, un zēnu konkurencē labākie: 1. – Ernests Berkolds, 2. – Ronalds Brekte, 3. – Arnis Čablis (visi pārstāv “Gulbenes BJSS/ SK “Lejasciems””), meitenēm 1.vietā – Kate Birzniece no Stāmerienas, 2. – Anna Jankava no Gulbenes, 3. – Lauma Glāzniece (“Gulbenes BJSS/SK “Lejasciems””). Viena kilometra garo distanci pati savām kājiņām pieveica arī mazā Emīlija Griķe, kurai ir tikai viens gadiņš.

Pārējie dalībnieki veica distanci 6,9 kilometru garumā apkārt ezeram.

2007.- 2011. gadā dzimušo meiteņu grupā pārliecinoši uzvarēja mājiniece Sintija Birzniece, 2.vietā – Ance Poļaka no Alūksnes, 3.vietā – Laura Ozerova (Stāmeriena). Zēniem šajā vecuma grupā 1. – Adrians Stepe, 2. – Matīss Salmiņš, 3. – Mārcis Glāznieks (visi “Gulbenes BJSS/SK “Lejasciems””).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2002.-2006. gadā dzimušajām meitenēm pirmā – Jolanta Pence (“Gulbenes BJSS/SK “Lejasciems””), 2. – Līva Poļaka no Alūksnes. Zēniem 1.vietā – Artūrs Filips Igaviņš (“Gulbenes BJSS/SK “Lejasciems””), 2. – Olivers Laizāns, 3. – Markuss Resnis (abi no Gulbenes).

1992.-2001. gadā dzimušo dāmu grupā vienīgā un labākā – Zane Seņkāne no Stāmerienas, vīriešiem 1.vietā – Renārs Vasiļjevs no Jēkabpils, 2. – Guntars Logins no Balviem, 3. – Kristaps Teicis no Gulbenes.

1981.-1991.gadā dzimušo sieviešu konkurencē labākā – Dace Birzniece no Stāmerienas, vīriešiem 1. – Salvis Žīgurs no Kalnienas, 2. – Roms Žilinskis no Jēkabpils, 3. – Ansis Šteiners no Alūksnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1980.gadā dzimušo un vecāku sieviešu grupā 1.vietā – Sandra Volodina no Gulbenes, 2. – Vita Ormane no Līvāniem. Starp 1972.-1981.gadā dzimušiem vīriešiem 1. – Jānis Ābols no Rīgas, 2. – Ivars Poļaks no Alūksnes.

Starp 1971.gadā dzimušajiem un vecākajiem 1. – Antis Zunda no Gulbenes, 2. – Viesturs Puriņš no Mārupes, 3. – Jānis Circāns no Viļakas.

– Ginta Alberte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.