Gulbenes basketbola komanda “Buki juniori/BJSS” piedzīvo zaudējumu (labots)

Pagājušajā nedēļā debiju piedzīvoja jaunais basketbola fārmklubs “Buki juniori/BJSS”, kuri Gulbenes sporta centrā tikās ar “BK Madona/BJSS” un piekāpās ar rezultātu 68:85.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Pēc pirmās šīs sezonas spēles “Buku junioru/BJSS” galvenais treneris Pāvels Veselovs “Dzirkstelei” stāsta, ka kopumā, lai arī “Buki juniori” zaudēja, ar spēles pirmajām trīs ceturtdaļām viņš ir diezgan apmierināts, jo puiši parādīja savu cīņas sparu.

“Trīs ceturtdaļas mēs diezgan līdzīgi cīnījāmies. Turējāmies divu, trīs metienu attālumā. Pēc tam varēja just, ka puišiem pietrūka spēka, bet pretiniekam spēka pietika līdz spēles beigām. Madonas komanda bija spēcīgs un pieredzējis pretinieks. No vienas puses varbūt pat labi, ka jau sezonas sākumā mums bija spēcīgs pretinieks, lai puiši redz, ar kādu enerģiju, atdevi un cīņas sparu ir jāspēlē. Trūkst mums “kilogramu un centimetru”, jo puiši ir jauni, bet svarīgākais tagad – gūt pieredzi. Un jāsaprot, ka ir jāspēlē līdz noslēdzošajai minūtei,” saka P.Veselovs.

Rezultatīvākie spēlētāji: Ralfs Aleksandrovs – 20 punkti, Kristers Ķikusts – 17 punkti, Vladislavs Sukharenko – 9 punkti, Adrians Puķe – 9 punkti.

Nākamnedēļ Gulbenes sporta centrā “Buki juniori” tiksies ar “BK Līvāni/BJSS Juniors”. Spēļu grafikam var sekot līdzi “www.gulbenesbuki.com”.