“Gulbenes Buki” iekļūst pusfinālā

Rezultatīvākais spēlētājs – Jānis Engers ar 19 punktiem un 7 izcīnītām bumbām zem groziem. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pagājušās nedēļas nogalē “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar rezultātu 90:80 “Gulbenes Buki/BJSS” izcīnīja uzvaru pār “OC Limbaži” basketbolistiem un nopelnīja vietu pusfinālā.

“Gulbenes Buku” komandas kapteinis Ingars Aizpurs pēc spēles “Dzirkstelei” saka: “Esam iekļuvuši pusfinālā, un jau šo trešdien sāksies cīņa par medaļām. Aizvadījām spēles ar “Limbažu” komandu. Pretinieks bija nopietni gatavojies un izrādīja lielu cīņas sparu un vēlmi uzvarēt. Mums izdevās veiksmīgi nospēlēt trešās ceturtdaļas beigas un ceturtās ceturtdaļas sākumu, kur no nelieliem mīnusiem izvirzījāmies pietiekami komfortablā vadībā, ko spējām noturēt arī līdz spēles beigu signālam. Spēlējam kopumā labi, esam uzlabojuši savu sniegumu sezonas gaitā, un sagaidāmas interesantas spēles. Spēles laikā cenšamies realizēt trenera iecerēto spēles plānu. Ir reizes, kad gan spēlētāji, gan treneris vēlētos redzēt un izpildīt kvalitatīvākas darbības, bet tas ir sports un bez kļūdām neiztikt. Galvenais ir turpināt cīnīties un nezaudēt koncentrēšanos visas spēles garumā.”

Rezultatīvākie spēlētāji: Jānis Engers – 19 punkti un 7 izcīnītas bumbas zem groziem, Rihards Teirumnieks – 18 punkti, Ingars Aizpurs – 16 punkti, Sandis Bēts – 15 punkti, Rolands Šulcs – 14 punkti.

Nacionālās līgas pusfinālā “Gulbenes Buki” sacentīsies pret “Salaspils sporta skolas”