Gulbenes novada atklātajā minifutbola čempionātā cīnās deviņas komandas

18.jūnijā startēja Gulbenes novada atklātais minifutbola čempionāts.

Šogad čempionātā dalību pieteikušas deviņas komandas, kuras ir sadalītas divās apakšgrupās. Komandas izspēlē divus apļus apakšgrupā un divas spēcīgākās iegūs tiesības spēlēt finālposmā. Par to informē Gulbenes pilsētas pārvaldes sporta darba organizators Jānis Stībelis.

A grupas komandas atklāja čempionātu Lejasciema stadionā. Pirmo spēli savā starpā aizvadīja Druvienas un Rēveļu komandas. Mačs bija bagāts ar abpusējiem uzbrukumiem. Pirmā rezultātu atklāja Rēveļu komanda, bet vadības groži ilgi netika noturēti. Sekoja kļūda aizsardzībā, to Druviena veiksmīgi izmantoja, izlīdzinot rezultātu. Pēc vairākām epizodēm Druvienas vienība jau izvirzījās vadībā 2:1. Tuvojoties spēles izskaņai, Rēveļu komanda izdarīja pastirpinātu spiedienu pretinieku vārtiem, tomēr nesekmīgi, un spēle noslēdzās ar Druvienas komandas uzvaru – 2:1.

Otrā spēle risinājās starp kaimiņu pagastiem Līgo un Jaungulbeni. Jaungulbene jau spēles sākumā pārņēma kontroli pār bumbu un vairākkārt uzbruka. Pirmās minūtes Līgo komandai izdevās turēties pretī, pateicoties meistarīgajai vārtsardzei (Līgo komandā pirmajā spēlē vārtus sargāja meitene). Mača turpinājumā Jaungulbenes ofensīva vainagojās ar pirmajiem vārtiem. Otrajā puslaikā vairākkārt Līgo komandu glāba vārtsardze un vārtu pārliknis, tomēr pilnībā izvairīties no vārtu zaudēšanas neizdevās. Jaungulbenes komanda guva vairākus vārtus, un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:0.

Trešā spēle noritēja starp FK “Cēzars” un Druvienas komandām. Negaidīti, bet skaisti izspēlējot uzbrukumu, Druvienas komanda pirmā atklāja mača rezultātu. Tas lika “pamosties” FK “Cēzars” komandai un parādīt savu spēli. Lai gan druvēnieši godam cīnījās pretī, FK “Cēzars” guva piecus bezatbildes vārtus, un spēle noslēdzās 5:1 ar FK “Cēzars” uzvaru.

Turpinājumā risinājās Rēveļu un Jaungulbenes komandu spēle. Mačs bija asumiem piesātināts, neviena komanda negribēja padoties. Pēc stūra sitiena pie Rēveļu komandas vārtiem izveicīgāks bija Jaungulbenes spēlētājs, atklājot rezultātu. Otrajā puslaikā Jaungulbenes komandai bija iespēja dubultot rezultātu no 9 m soda līnijas, bet lieliski vārtos nospēleja Rēveļu komandas vārtsargs. Mača izskaņā Rēveļu komanda mēģināja atspēlēties, bet bija atlicis maz laika, un beigu rezultāts nemainījās – Jaungulbene svinēja savu otro uzvaru ar rezultātu 1:0.

Sestdienas piektajā spēlē, Līgo komandai paliekot mazākumā bez maiņas iespējām, Druviena spēja izmantot situāciju un jau no spēles sākuma kontrolēja bumbu, lielākoties atrodoties Līgo vienības aizsardzības pusē. Līgo komanda centās “atsisties” un neielaist vārtus. Tomēr Druviena bija sajutusi lielas uzvaras iespējas un guva 5 vārtus, uzvarot mačā ar rezultātu 5:0.

Pēdējā spēlē tikās FK “Cēzars” un Jaungulbene. Abas komandas spēlēja piesardzīgi, pārbaudot viena otras aizsardzību un meklējot labākas vietas, lai uzbruktu. Pirmais puslaiks noslēdzās bez rezultāta – 0:0. Sākoties otrajam puslaikam FK “Cēzars” mēģināja pārņemt kontroli pār bumbu, vairāk saspēlējoties ar īsām piespēlēm, pacietīgi viņi panāca vārtu guvumu, atklājot rezultātu. Jaungulbenes komanda mēģināja atspēlēties, tomēr pretinieka aizsardzība nebija salaužama. Pēc veiksmīgas izspēles FK “Cēzars” guva vēl vienus vārtus. Spēle noslēdzās ar FK “Cēzars” uzvaru – 2:0.

Nākamais sabraukums notiks 10.jūlijā Jaungulbenes stadionā, kur pirmās spēles aizvadīs B apakšgrupa – Gulbenes BJSS, Gulbenes BJSS 08, Basketbola nodaļa un Alūksne.