Gulbenes novada BJSS vieglatlēti apliecina savas spējas

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas U-16, U-18, U-20 vecuma grupu vieglatlēti 8.decembrī devās uz Ludzu, lai sevi pārbaudītu un pārliecinātos, cik nopietns un pareizs ir bijis treniņu process rudens un ziemas sākuma periodā no septembra līdz decembrim. Par to “Dzirksteli” informē trenere Irēna Aizpure.

I.Aizpure stāsta, ka gandrīz visi uzrādīja labākos personiskos rezultātus, kas liecina par labu sagatavošanos gaidāmajiem Latvijas telpu čempionātiem.

U-16 grupā startēja Valters Kulakovs, kurš izcīnīja divas pirmās vietas: 60 metru (7,5 sek.) un 300 metru (45,4 sek.) skriešanā. “Valters iepriekšējā sezonā cīnījās ar veselības problēmām, bet šie starti parādīja, ka Valters ir labā sportiskā formā un ir gatavs izaicinājumiem,” saka trenere.

Niks Ronis startēja 60 metru skrējienā ar rezultātu 8,6 sek. un 300 metrus skrējienā ar rezultātu 49,1 sek. Gustavs Mezītis 60 metrus noskrēja 8,8 sek., Valdis Lemešs 60 metrus noskrēja 8,9 sek., 300 metrus – 51,4 sek. Selīna Djatlova 60 metrus skrējienu pieveica 9,1 sek., 300 metrus – 53 sek. Aurora Šipkova 60 metrus noskrēja 9,6 sek., 300 metrus – 56,3 sek.

Niks Markovs 2000 metru soļošanā izcīnīja 1.vietu, viņa laiks – 11:01,6 min. Renārs Neilands 2000 metru soļošanā izcīnīja 2.vietu, viņa laiks – 11:39,6 min. Krišjānis Osis 2000 metrus soļošanā izcīnīja 3.vietu, laiks – 14:40,7 min.

U-18 grupā startēja Enija Teterovska, kura 300 metru skrējienā izcīnīja 1.vietu – 51,5 sek. Artjoms Lemešs arī 300 metros izcīnīja 1.vietu, viņa laiks – 44,8 sek.

U-20 grupā startēja Rihards Stūrītis, kurš 6 kg lodes grūšanā izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 12,59 m. Intars Ilgsalietis 3000 metru skrējienā arī izcīnīja 1.vietu, viņa laiks – 11:35,7 min.

Nākamās sacensības notiks Valmierā 2024.gada 5. un 6.janvārī.

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

1. beidzot kads ir spejigs par sacensibam nosaukt ne tikai uzvardu un izcinito vietu,bet ari rezultatu.izaugsme acimredzama…