Gulbenes novada seniori izcīna astoņas zelta medaļas

Trīs augstākā kaluma godalgas izcīnīja Gunārs Rubenis (K85+), kurš uzvarēja 3 kilometru soļošanā, lodes grūšanā un augstlēkšanā. Foto: LSVS.

Latvijas Sporta veterānu savienības 61. sporta spēlēs marta pirmajā sestdienā Kuldīgā notika vieglatlētikas sacensības telpās. Mēroties spēkiem bija ieradušies dalībnieki no 23 Latvijas novadiem, kā arī Lietuvas. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece Dace Anča.

Uz Kuldīgu devās arī 10 Gulbenes novada vieglatlēti, kas atgriezās ar 18 medaļām, no kurām 8 bija augstākā kaluma.

Trīs augstākā kaluma godalgas izcīnīja Gunārs Rubenis (K85+), kurš uzvarēja 3 kilometru soļošanā, lodes grūšanā un augstlēkšanā. Visu medaļu komplektu ieguva Inese Mozga (D35+), viņa izcīnīja uzvaru 200 metru skrējienā, 60 metru sprinta distancē finišēja otrā, bet bronzas godalgu izcīnīja 800 metru skrējienā.

Vienu zelta un vienu sudraba godalgu ieguva Raivis Bērziņš (K50+), kļūstot par savas grupas uzvarētāju trīssoļlēkšanā, kā arī par otrās vietas ieguvēju 3 km soļošanā. Divas zelta medaļas izcīnīja Voldemārs Mezītis (K65+), viņam labākais rezultāts 60 metru un 200 metru sprinta distancēs. Divas sudraba godalgas izcīnīja Ņina Jurciņa (D70+), iegūstot otro vietu 3000 metru soļošanā un 1500 metru skrējienā, savukārt Jānis Ģērmanis (K40+) uzrādīja otro labāko rezultātu 200 m distancē un trešo labāko 800 m skrējienā.

Zelta godalgu 3 km soļošanā izcīnīja Harijs Āboliņš. Viena sudraba godalga Iritai Bačkai (D50+) un Mārtiņam Mozgim (K35+) 3 kilometru soļojumā. Bronzas medaļu 3 kilometru soļošanā izcīnīja Jānis Pērkons (K75+).