Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada skolēni piedalās vieglatlētikas daudzcīņā

10.maijā norisinājās Gulbenes novada skolu sacensības vieglatlētikas daudzcīņā, kurās piedalījās 77 Gulbenes novada vidusskolas (GNV), Lejasciema pamatskolas, Lizuma pamatskolas un Tirzas pamatskolas 6., 7. un 8.klases skolēni. Par to informē Gulbenes novada bērnu un jauniešu sporta skolas pārstāvis Dainis Mikolajs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās skolēniem bija jāpiedalās četrās disciplīnās: lodes mešanā, bumbiņas mešanā, tāllēkšanā, sprinta un izturības skrējienā. No tām tika vērtētas trīs labākās vietas.

6.klašu grupā 18 dalībnieču konkurencē 1.vietu izcīnīja – Ksenija Oņiskiva (Lizums), 2.vietu – Ieva Ķikuste (GNV), 3.vietu – Viktoria Petrova (GNV).

7.klašu grupā 8 dalībnieču konkurencē 1.vieta Ērikai Šuļjai (Lizums), 2.vieta – Kintijai Paipalai (GNV), 3.vieta – Dārtai Luīzei Mellei (Lejasciems). 7.klašu grupā 5 dalībnieku konkurencē 1.vieta – Valteram Kulakovam, 2.vieta – Nikam Markovam (GNV), 3.vieta – Artūram Jānim Ziemelim (Lejasciems).

8.klašu grupā starp 5 jaunietēm 1.vieta Sintijai Birzniecei (GNV), 2.vieta – Sindijai Miščenko (GNV), 3.vieta – Laurai Ozerovai (GNV). 8.klašu grupā 13 jauniešu konkurencē 1.vieta – Artjomam Lemešam (GNV), 2.vieta – Raimondam Skangalim, 3.vieta – Nikam Svennem (Lejasciems).

Visplašāk bija pārstāvēti sesto klašu puiši 28 dalībnieki. Pirmo vietu izcīnīja Niks Ronis (GNV), otro vietu izcīnīja Jānis Poļevņens (Tirza), trešo vietu izcīnīja Kārlis Putnis (GNV)

Noslēdzošās Gulbenes novada skolu sacensības norisināsies 17.maijā pulksten 10.00, kad Gulbenes novada skolu sacensībās vieglatlētikas daudzcīņā sacentīsies 3., 4. un 5.klases audzēkņi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

1. 17.maijā cīnījās arī jaunākās klases, kāpēc nekur nav informācijas par rezultātiem?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.