Gulbenes novada sporta veterāni kopvērtējumā ierindojas septītajā vietā

No 18. līdz 19.jūnijam Bauskā norisinājās Latvijas sporta veterānu 59. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, volejbolā, minifutbolā, basketbolā un rokasbumbā. Gulbenes novads piedalījās vieglatlētikā, kur kopvērtējumā ierindojās septītajā pozīcijā. Sacensībās piedalījās arī vieglatlēti no Lietuvas un Igaunijas. Gulbenieši vieglatlētikas individuālajās disciplīnās izcīnīja 12 zelta, 18 sudraba un 13
bronzas godalgas. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Pa divām zelta godalgām 400 m un 800 m distancēs Gunai Ģērmanei (D35+) un Jānim Ģērmanim (K40+). Divas augstākā kaluma godalgas arī Ādolfam Mičulim tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā (K85+). 3 km un 5 km soļošanā 1.vietu izcīnīja Irita Bačka (D50+). Viena augstākā kaluma medaļa Jāzepam Odumiņam šķēpa mešanā (K85+). Arī Voldemāram Mezītim zelta godalga 100 metru sprinta distancē (K65+). Uzvaras laurus plūca arī Mārtiņš Mozgis 3 km soļošanā (K35+). Pirmā vieta arī Gunāram Rubenim lodes grūšanā
(K80+).

Šogad liels bija sudraba godalgu birums – 18. Inese Mozga (D35+) ierindojās otrajā vietā gan 200 m sprintā, gan trīssoļlēkšanā. Divas sudraba godalgas 3 km un 5 km soļošanā Diānai Odumiņai (D55+), Harijam Āboliņam (K70+), Guntim Balodim (K75+) un Gunāram Rubenim (K80+). 3 km soļošanā otrā vieta Ņinai Jurciņai (D70+) un Andrejam Vācietim (K85+). Andrejam arī sudraba godalga 200 metru distancē. 200 metros otrajā pozīcijā arī Voldemārs Mezītis. 400 metru distancē sudraba medaļa Vladimiram Kallasam (K75+). Diska mešanā otro vietu izcīnīja Jāzeps Odumiņš. Dacei Ančai (D45+) otrā pozīcija 800 metru distancē, savukārt Iritai Bačkai – trīssoļlēkšanā.

Tika izcīnītas arī 13 bronzas godalgas. Trīs bronzas medaļas izcīnīja Raivis Bērziņš (K45+) trīssoļlēkšanā, 3 km un 5 km soļošanā. Divreiz uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Jānis Klimons (K65+) 3 m un 5 km soļošanā, Ņina Jurciņa 5 km soļošanā un 400 metru skrējienā un Vladimirs Kallass 100 metru sprintā un šķēpa mešanā. Trešo vietu izcīnīja arī Inese Mozga 100 metru sprintā, Andrejs Vācietis 400 metros, lodes grūšanā Ādolfs Mičulis un Jānis Pērkons (K75+).

Sestdienas pievakarē risinājās cīņas mazajā zviedru stafetē dāmām. Šajā stafetē pirmajā posmā jāveic 100 metri, otrajā – 200 m, trešajā – 300 m, bet ceturtajā – 400 m. Gulbenes dāmu kvartets demonstrēja izcilu sniegumu un svinēja pārliecinošu uzvaru (Irita Bačka, Dace Anča, Inese Mozga un Guna Ģērmane). Sacensības vieglatlētikas arēnā noslēdzās ar jauktās zviedru stafetes skrējieniem. 100+200+400+800 metru stafetē Gulbenes novada kvartets, kura sastāvā startēja Diāna Odumiņa, Voldemārs Mezītis, Guna Ģērmane un Jānis Ģērmanis, izcīnīja otro vietu.

Vēl LSVS 59.sporta spēļu ietvaros 9.jūlijā Mežaparkā spēkiem mērosies pludmales volejbolisti.