Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada telpu futbola čempionātā uzvar “Gulbenes BJSS”

Foto: no privātā arhīva.

Ir noslēdzies 2024.gada Gulbenes novada telpu futbola čempionāts. Cīņā par 1.vietu iesaistījās divas komandas – “Gulbenes BJSS” un “FK Cēzars”. Čempionu titulu izcīnīja “Gulbenes BJSS” spēlētāji. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta pasākumu organizators Jānis Stībelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

J.Stībelis stāsta, ka pirms fināla dienas spēlēm bija skaidrs, ka piecām komandām – “Gulbenes BJSS”, “FK Cēzars”, “Gulbenes BJSS ‘08”, “Jaungulbene” un “Rēveļi” – bija saglabājusies teorētiska iespēja izcīnīt čempionu titulu, jo šīs komandas bija īpaši motivētas cīnīties par katru laukuma centimetru.

“Šīgada turnīra specifika – kopvērtējumā pēc punktiem uzreiz otrs svarīgākais rādītājs ir vārtu attiecība, un tas padarīja turnīru par daudz aizraujošāku skatītājiem. Pēc gūtiem vārtiem komandas nevilcinājās spēli atsākt, lai gūtu nākamos, jo katrs vārtu guvums varēja izrādīties svarīgs, un beigās tas arī kļuva par noteicošo faktoru čempionu noskaidrošanā. Visu dienu Gulbenes sporta centrā bija jūtama fantastiska atmosfēra – bungu dārdoņa, skatītāju atbalsts, enerģiska mūzika! Azartiskā sacensība, kas valdīja starp komandām, deva pozitīvas emocijas ikvienam. Atmosfēru “turēja līmenī” arī uz vietas pieejamā “dzīvā tabula”, kura ļāva sekot līdzi, kā komandu izvietojums mainījās pēc katras spēles,” stāsta J.Stībelis.

Fināla dienā, 9.martā, tika aizvadītas 12 spēles, un galarezultāts izveidojās šāds: 1.vietā – “Gulbenes BJSS”, 2.vietā – “FK Cēzars”, 3.vietā – “Rēveļi”, 4.vietā – “FK Marienburga”, 5.vietā – “Jaungulbene”, 6.vietā – “Gulbenes BJSS ‘08”, 7.vietā – “Druviena”, 8.vietā – “FK Skorpions”, 9.vietā – “Gulbenes BJSS U14”, 10.vietā – “FK Zeus”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šis turnīrs Gulbenes novadā kļuvis jau par tradīciju, kuru vēlamies turpināt, parādot skatītājiem, ka arī futbols kā pasākums var būt aizraujošs ne tikai spēlētājiem, bet arī skatītājiem – lieliem un maziem. Uz drīzu tikšanos zaļajos laukumos, kad tiks aizvadīts Gulbenes novada 2024.gada 7×7 futbola čempionāts!” saka J.Stībelis.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Raivo Kaulakans – 24 vārti (“FK Marienburga”), turnīra visvērtīgākais spēlētājs – Kārlis Sudrabs (“Jaungulbene”).

Fakti

“Gulbenes BJSS” komandā spēlēja: Dzintars Peksts, Ilgvars Jezuns, Sandis Putniņš, Sandis Vītols, Deniss Ciunelis, Renārs Rāms, Artūrs Zelčs, Aigars Pušpurs, Krists Sveķis, Rainers Pops, Ričards Stepanovs, Ralfs Dzērve, Kristiāns Kalniņš, Marsels Mezītis, Valters Matisons, Viesturs Pipcāns, Emīls Borisanovs, komandas pārstāvis –
Kaspars Usāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc spēlēm tika apbalvoti komandu labākie spēlētāji:

• A.Pušpurs (“Gulbenes BJSS”),

• D.Smagars (“FK Cēzars”),

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• D.Sinka (“Rēveļi”),

• N.Ļuļis (“FK Marienburga”),

• E.Bisenieks (“Jaungulbene”),

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• E.Magaziņš (“Gulbenes BJSS ‘08”),

• L.Seņko (“Druviena”),

• N.Stepītis (“FK Skorpions”),

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• R.Berkolds (“Gulbenes BJSS U14”),

• K.Barovskis (“FK Zeus”).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. BJSS…Varbūt kļūdos, bet tur liela daļa īsti vairs neatbilst vecuma kategorijai bērns vai jaunietis.:D

    4
    2
  2. Pareizāk būtu teikt, ko tur dara skolēni pie pieaugušiem vīriešiem?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.