Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada volejbolistēm veiksmīgi starti Atzeles pludmales volejbola finālā

Foto: no privātā arhīva.

Sestdien, 6.augustā, Alūksnes Pilssalas pludmales volejbola laukumos ar finālposmu noslēdzās Atzeles pludmales volejbola 2022.gada sezona. Karstumā un lietusgāzē par uzvaru cīnījās 31 komanda 4 vecuma grupās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunākajā grupā SJ (sievietes-jaunietes 2005-2010. g. dz.) spēkiem mērojās 11 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Pēc grupu spēlēm trīs labākās komandas no katras apakšgrupas turpināja cīņu par pirmo vietu. Pirmajā “krusta” spēlē “Aģento 05” ar rezultātu 18:11 uzvarēja “Banānu” vienību, iekļūstot pusfinālā. Savukārt otrajā “krustu” cīņā “Kārsava” ar 18:12 pārspēja “Karlsonu”. Pirmajā pusfinālspēlē duets “Ilgas” ar 18:13 lika kapitulēt “Kārsavai”, savukārt Katane/Ozoliņa ar rezultātu 18:10 bija pārāka pār “Aģento 05”. Cīņā par trešo vietu komanda “Aģento 05” (Kitija Mazmača/Madara Sebre) ar rezultātu 21:13 pārspēja “Kārsavu” un izcīnīja trešo vietu. Finālā par pirmo vietu Tīna Ozoliņa/Anda Katane ar rezultātu 21:9 pārspēja “Ilgas”, kļūstot par čempionēm. Duets “Ilgas” (Estere Ilga Tuča/Džūlija Ļisicina) – otrajā vietā.

Sievietēm (2004.g. dz. un vecākas) uz finālposmu bija ieradušās 9 komandas, kuras arī tika sadalītas divās apakšgrupās. Pirmajā “krustu” spēlē “Ziediņas” ar rezultātu 21:6 pārspēja duetu Nipāne/Jukse. Otrajā “krustu” cīņā “VK Dinamo” ar rezultātu 21:11 lika kapitulēt “Koko Loko”. Pirmajā pusfinālpāra mačā “VK Dinamo” ar rezultātu 21:19 pārspēja “Māsas” no Kārsavas. Otrajā pusfinālspēlē Puriņa/Vīksniņa ar rezultātu 21:12 bija pārākas pār “Ziediņām”. Sīva spēle izvērtās par bronzu. Ar rezultātu 22:20 duets “Ziediņas” (Rēzija/Sonora Ziediņas) izcīnīja uzvaru pār duetu “Māsas”, izcīnot trešo vietu. Mačā par pirmo vietu komanda Linda Puriņa/Marina Vīksniņa ar rezultātu 21:17 pārspēja “VK Dinamo”, izcīnot Atzeles pludmales volejbola čempionu titulu. Duetam “VK Dinamo” ( Daniela Lūse/Samanta Leona) – otrā vieta.

Vīriešu (2006.g. dz. un vecāki) grupā spēkiem mērojās 6 komandas, kuras savstarpēji izspēlēja “apli”. Pārliecinošu sniegumu, uzvarot visās piecās cīņās, demonstrēja duets “Dzirnavas” (Mareks/Edgars Malinovski). Otrajā vietā – komanda “Krakops/Krakops” (Edijs/Ernests Krakopi), trešajā vietā – Aleksandrs Zeltiņš/Aigars Kalniņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīriešu/veterānu (V40+) (1982.g. dz. un vecāki) grupā 5 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja “Balvu TRIO” (Aigars Pušpurs/Imants Kairišs/Arkādijs Strods), otrajā vietā – Edijs Dzenis/Juris Sirmais, trešajā vietā – komanda “Bērzgale” (Oļegs Žukovskis, Dainis Lucijanovs).

– Dace Anča

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.