Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadnieks kļūst par profesionāli bodibildingā jau 22 gadu vecumā

Foto: no privātā arhīva.

Novadnieks Dilans Kurepins, kurš nodarbojas ar bodibildingu, ir kļuvis par PRO kartes īpašnieku, kas ir ļoti augsts sasniegums. Viņš tagad ir profesionālis šajā sporta veidā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

D.Kurepins “Dzirkstelei” stāsta, ka līdz ar PRO kartes iegūšanu mainās viņa statuss. “Šobrīd esmu jau otrais profesionālais atlēts šajā sporta veidā Latvijā un viens no jaunākajiem Eiropā, bet, lai šo mērķi sasniegtu, bija jāiet tāls ceļš,” viņš saka.

Foto: no privātā arhīva.

Viņš ar bodibildingu sāka nodarboties no 18 gadu vecuma, vēl mācoties vidusskolā. Redzot potenciālu un jūtot pats savu degsmi šajā sporta veidā, maziem soļiem sasniedzis augstu mērķi. “Pēc pēdējām sacensībām pagājušā gada jūnijā tika noslēgta sadarbība ar jauno treneri no Spānijas, kurš ir viens no šī sporta veida zinošākajiem treneriem pasaulē. Kopīgi veidojot plānu muskuļu masas pieaudzēšanai, pielabojot mīnusus un sekojot līdzi manām izmaiņām un progresam, vienojāmies par šīgada sacensību datumiem, lai startētu “Clasic Physique” kategorijā. Pirmās sacensības notika 10.septembrī Itālijā, pirms kurām trīs mēnešus bija stingra diēta un divi treniņi dienā. Sacensībās “Classic Physique” kategorija tiek iedalīta A, B, C, D klasēs, kur atļautais svars tiek noteikts atbilstoši pēc auguma un tikai katrs no šīs klases 1.vietas ieguvējiem tālāk cīnās par PRO kartes mantošanu. Itālijā veiksmīgi izdevās uzvarēt B klasi, taču “Overall” posmā, cīnoties starp klasēm, vēl nedaudz pietrūka, lai dotos mājās ar PRO karti rokās. Dienu pēc sacensībām Itālijā kopā ar treneri nospriedām jau startēt nākamajās sacensībās Polijā, kuras notika 18.septembrī. Sacensībās Polijā man izdevās īstenot mērķi, iegūstot IFBB PRO karti jau 22 gadu vecumā, līdz ar to šīs sacensības viennozīmīgi ir vienas no atmiņā vispaliekošākajām. Mans nākamais sapnis ir lielā skatuve “Mr.Olympia” profesionālajā līgā,” stāsta D.Kurepins.

  • Inita Savicka
Foto: no privātā arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.