Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes sporta veterāniem – medaļu birums!

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Latvijas Sporta veterānu savienības 60. sporta spēlēs marta pirmajā sestdienā Valmierā vieglatlētikas manēžā norisinājās vieglatlētika telpās. Mēroties spēkiem bija ieradies kupls dalībnieku skaits no 26 Latvijas novadiem, kā arī Lietuvas. Kopvērtējumā Gulbenes novads ar 408 punktiem ieguva septīto vietu. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Valmieru devās 16 Gulbenes novada vieglatlēti. Pavisam tika izcīnītas 23 medaļas, no kurām 11 ir augstākā kaluma.

Divas augstākā kaluma godalgas izcīnīja Voldemārs Mezītis (K65+), viņam labākais rezultāts 60 metru un 200 metru sprinta distancēs. Divas zelta un vienu bronzas godalgu ieguva Ādolfs Mičulis (K 85+), kļūstot par savas grupas uzvarētāju trīssoļlēkšanas un lodes grūšanas disciplīnās, kā arī izcīnīja trešo vietu jūdzes soļošanā.

Ādols Mičulis. Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Pa vienai zelta godalgai izcīnīja Andrejs Vācietis, Gunārs Rubenis, Guntis Balodis, Harijs Āboliņš, Irita Bačka, Jānis Ģērmanis un Mārtiņš Mozgis. G.Rubenis (K80+) uzvarēja lodes grūšanā un otro vietu ieguva 1609 metru soļošanā. I.Bačka bija ātrākā D50+ grupā jūdzes soļojumā, kā arī otrā trīssoļlēkšanā. J.Ģērmanis uzrādīja labāko rezultātu 800 metru skrējienā K40+ grupā un bija trešais 200 metros. A.Vācietis (K85+), G.Balodis (K75+), H.Āboliņš (K70+) un M.Mozgis (K35+) nepārspēti izrādījās 1609 metru soļošanas disciplīnā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divas sudraba godalgas izcīnīja Vladimirs Kallass (K75+), iegūstot otro vietu 200 metru distancē un 60 metru sprintā, savukārt Inese Mozga (D35+) uzrādīja otro labāko rezultātu 200 metru distancē un trīssoļlēkšanā. Viena sudraba godalga arī Raivim Bērziņam (K50+) jūdzes soļojumā.

Irita Bačka (vidū) un Anita Žavrida (no labās). Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Divas bronzas medaļas izcīnīja Anita Žavrida (D50+) – lodes grūšanā un 1609 metru soļošanā. Soļošanā trešo vietu izcīnīja Jānis Pērkons (K75+).

Gulbenes novada vieglatlētikas komandu pirmo reizi kuplināja lejasciemieši Irita Inda-Ķesele un Aldis Ķeselis.

Līdztekus Koknesē risinājās Latvijas Sporta veterānu savienības volejbola sacensības D50+ vecuma grupā. Gulbenes novada dāmu komanda ieguva ceturto vietu. Dāmas aizvadīja divas sīvas trīs setu cīņas, kurās piekāpās Rīgas pilsētas vienībai un Jelgavas pilsētas dāmām. Divos setos gulbenietes atzina spēcīgās Daugavpils pilsētas komandas pārākumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. vai var minēt uzvārdus volejbolistēm, tik 3 Gulbenietes sazīmēju, laikam gadi iet un neatpazīstu vairs.

    4
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.