Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes volejbolistēm augsti sasniegumi Latvijas mērogā

LATVIJAS ČEMPIONES – Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas U-12 grupas volejbolistes. Ar viņām kopā trenere Solvita Vīcupa-Ulme. FOTO: “FACEBOOK”/GULBENES NOVADA BĒRNU UN JAUNATNES SPORTA SKOLA

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas U-12 meitenes Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā izcīnīja 1.vietu Latvijā, savukārt U-14 – 3.vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10. un 11.maijā Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta U-12 finālā par vietām cīnījās 16 spēcīgākās Latvijas meiteņu komandas. Šajā sezonā U-12 grupā kopumā piedalījās 51 komanda. Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola startēja ar divām komandām, un abas komandas pārliecinoši iekļuva finālā.

Izcīna 1.vietu Latvijā

“Spraigās un emocionālās spēlēs 2.komanda izcīnīja 1.vietu. Luīze Rauza – lieliski bloki, Paula Nikola Krieva – neatlaidīgs darbs pie tīkla, Sabīne Sniķe – bezbailīgi uzbrukumi, Asnāte Ozola – lieliska aizsardzība! 1.komandai izdevās uzvaras nosargāt visas sezonas garumā un skaistās izspēlēs finālos izcīnīt 1.vietu Latvijā. Komandā: Denīze Dreiškena – necaursitami bloki, Ketlīna Rikveile – spēcīgi uzbrukumi, Reičela Kļaviņa – neatlaidīga aizsardzība, Elizabete Kalniņa – komandas gariņš,” stāsta meiteņu trenere Liene Ķikuste. Meitenes trenē arī Solvita Vīcupa-Ulme.

Meitenes vairāk trenējas pēc spējām, nevis vecuma

L.Ķikuste “Dzirkstelei” uzsver, ka treneres ir gandarītas arī par 2.komandas izcīnīto 11.vietu. “Bija grūti iekļūt finālā, jo finālā tika 16 stiprākās no 51 komandas. Varbūt nedaudz finālā nepaveicās, bet meitenes ir centīgas un mērķtiecīgas. Mums bija sabraukumi tepat uz vietas apakšgrupu spēlēs, un viņas nezaudēja šajās spēlēs. Meitenes mērķtiecīgi arī trenējas pie vecākajām meitenēm. Mums sporta skolā ir tā, ka meitenes, kuras spēj, trenējas kopā ar vecākām meitenēm. Šo mēs praktizējam jau ceturto sezonu, un tas labi darbojas,” stāsta L.Ķikuste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī komandas, kas izcīnīja 1.vietu, meitenes neapšaubāmi ir mērķtiecīgas. “Sezonas laikā pie mums uz Gulbeni brauc lielās Latvijas izlases treneris Daniele Kaproiti, kā arī ir bijis Arvils Keišs, Inguna Minusa, kas vada volejbolistēm meistarklases. Pluss noteikti ir nometnes, kurās viņas strādā. Nometnes darbs nes labus rezultātus. Gandrīz katru dienu meitenēm ir treniņi un pie Ingolfa Lūša ir fiziskās sagatavotības treniņi. Tas tāds izplānots un mērķtiecīgs darbs. Tās ir meitenes, kuras arī grib strādāt. Viņas viena otru dzen, ir savstarpēja konkurence,” stāsta L.Ķikuste.

Viņa arī uzsver, ka U-14 iegūtā gulbeniešu 3.vieta ir augstvērtīgs rezultāts. “U-12 grupā spēlē laukumā tikai trīs meitenes un laukums ir 6×6 metri. U-13 laukums ir 8×8 metri un spēlē četras meitenes. Un U-14 ir tās meitenes, kas jau iesoļo lielajā laukumā. Patiesībā viņas bija pelnījušas 1.vietu, bet pamatsastāva meitene guva traumu pirms fināla un vēl viena bija slima. Un nonākt stiprāko sešniekā nebija viegli. Līdz tam viņas nebija zaudējušas nevienu spēli,” saka L.Ķikuste.

Viņa uzsver arī nozīmīgo vecāku lomu. “Treneris, bērns un vecāks – tas šajās grupās ļoti labi strādā. Bijām Kuldīgā ar U-14, un Kuldīgā lielākā daļa līdzjutēju bija mūsu līdzjutēji, kas bija atbraukuši uz Kuldīgu uz divām dienām. Vecāki arī iesaistās komandas vizuālā tēla noformēšanā. U-13 grupas meitenēm un trenerēm sagādāja skaistus personalizētus krekliņus. U-12 meitenes uz fināliem devās vienādos šortos un sportiskās garās zeķēs, trenerēm atkal, protams, burvīga pārsteiguma dāvaniņa. Ļoti patīkami!” uzsver L.Ķikuste.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.