Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes volejbolistes piedalās turnīrā Itālijā

VOLEJBOLA TRENERE LIENE ĶIKUSTE stāsta, ka tas bija pusgada garumā iespringts stāsts, izdosies vai ne aizlidot uz Itāliju. “Sākumā šķita, ka šis mērķis – Itālija, būs nesasniedzams, bet viss sanāca,” gandarīta ir trenere un volejbolistes. Uz Itāliju viņas devās 3.janvārī, bet atpakaļ mājās – 7.janvārī. Foto: no privātā arhīva.

Šis gads Gulbenes volejbolistēm sākās ar lielisku piedzīvojumu un neaizmirstamām emocijām. Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas 2010.gada meiteņu volejbola komanda devās uz volejbola turnīru Itālijas pilsētā Cesenatiko. Par to informē Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L.Ķikuste “Dzirkstelei” stāsta, ka uz Itāliju devās ar komandu, kas ir Latvijas čempione savā vecuma grupā divus gadus pēc kārtas. “Līdz ar to mums arī bija šī iespēja.

Viss aizsākās ar Latvijas sieviešu izlases trenera Capriotti Danieles Mario nejaušo piedāvājumu dalībai turnīrā Cesenatiko. Volejbolistes kopā ar trenerēm Solvitu Vīcupi-Ulmi un Lieni Ķikusti 3.janvārī devās uz Itāliju.

Brauciens nebija lēts, bet ar “Talantu programmas” atbalstu, kas ļoti labi darbojas, pašvaldības atbalstu, “Avoti” arī palīdzēja finansiāli, un brauciens sanāca,” stāsta L.Ķikuste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trīs dienās tika aizvadītas sešas aizraujošas un pamācošas spēles. “Mūsu vecuma grupā startēja 12 komandas. Mēs ar lielisku spēli, itāļu atbalstītas, spējām izcīnīt svarīgu uzvaru, izcīnot 3.vietu! Iesaistoties atsaucīgiem kolēģiem, pašvaldībai un SIA “Avoti”, mēs savu sapni realizējām. Paldies uzņēmumam “Skrīveru saldumi” par gardajiem našķiem, ar ko varējām apdāvināt itāļu komandas. Mūsu ieguvumi: superemocijas, pieredze ceļot, volejbols, jauni draugi, komandas spēks, jauni vārdiņi itāliski un tā tālāk. Lielisks un iedvesmojošs turnīrs!” saka trenere L.Ķikuste.

“Ļoti vērtīgi arī treneriem redzēt, kā spēlē ārpus Latvijas. Visas dienas bija piepildītas. Loģistika bija ļoti sakārtota. Meitenes bija sadalītas pa itāļu komandām un bija jāmēģina integrēties. Itāļi – ļoti atsaucīgi un laipni. Turnīrā mēs bijām vienīgā ārzemju komanda. Viņiem ir tā, ka volejbols balstās tikai uz klubiem, un klubiem palaikam notiek reģionālie turnīri, un šis bija viens no turnīriem. Mums bija mērķis vairāk redzēt. Noteikti cīnīšos un būšu par to, lai arī citas vecuma grupas aizbrauc uz Itāliju, jo mums aug talantīgas meitenes. Ja kāda saista savu nākotni ar profesionālo sportu, tad tu jau esi pamanīta, jo Itālija ir elites valsts volejbolā,” stāsta L.Ķikuste.

Viņa turpina, ka komandas sastāvā pamatā ir meitenes no Lizuma. “Pirms vairākiem gadiem sākām apgūt lauku teritorijas, un Lizuma meitenes ar pašvaldības atbalstu, jo vadā uz sporta skolas kopējiem treniņiem divas reizes nedēļā, aug šajā zālē, ļoti veiksmīgi tas ir nostrādājis,” uzsver L.Ķikuste.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Prieks par meitenēm un paldies trenerēm par ieguldīto darbu!

    10
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.