Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes volejbolisti piedalās Entuziastu volejbola līgā un kaldina uzvaras

Foto: no privātā arhīva.

Entuziastu volejbola līgā veiksmīgi sevi pierādījuši Gulbenes volejbolisti. “Pašreiz esam nospēlējuši vienu pilnu apli, un mums ir dalīta pirmā vieta,” lepojas Gulbenes volejbola vīriešu komandas treneris, kapteinis un organizators Dzintars Vasiļjevs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dz.Vasiļjevs “Dzirkstelei” stāsta, ka Latvijā jau vairākus gadus ir izveidota Entuziastu volejbola līga. “Varētu teikt, ka tā pēc spēka ir kā otrā Latvijas līga. Pārsvarā te volejbolu spēlē šī sporta veida entuziasti, visi strādājoši cilvēki vai sporta skolu audzēkņi. Gulbenes komanda spēlē vīriešu trešajā līgā, kurā ir 11 komandas,” saka Dz.Vasiļjevs, kurš, uzzinot par iespēju piedalīties Entuziastu volejbola līgā, aicinājis savus vietējos volejbola cienītājus mesties cīņā uz laukuma. “Visi, kuriem zvanīju, bija tam gatavi, un tas man deva vēl lielāku impulsu visu sakārtot un noorganizēt. Gulbenes sporta pārvalde palīdzēja ar dalības maksām,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

Šajā līgā piedalās volejbola spēlētāji no visas Latvijas, kopumā varētu būt aptuveni 80 komandas. Spēles notiek nedēļu nogalēs Rīgā volejbola un sporta kompleksā Ganību dambī 20A. Šis komplekss atrodas zem jumta – astoņi pludmales volejbola laukumi un divi klasiskā volejbola laukumi.

“Latvijas Volejbola federācija šai līgai šajā gadā atdevusi visas tiesības organizēt visas sacensības, kas ir saistītas ar volejbolu gan Latvijā, gan Baltijas līgā. Pagājušajā gadā vienā no oktobra sestdienām bija jābrauc spēlēt, bet toreiz ceturtdienā saistībā ar Covid-19 pandēmiju pasludināja “lokdaunu”, un sanāca tā, ka pagājušajā gadā mēs nenospēlējām nevienu spēli. Šogad atkal apzvanīju visus volejbola draugus – visi joprojām bija gatavi, un sākām trenēties,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašreiz ir nospēlēts viens pilns aplis. Pirms nedēļas bija pirmā apļa pēdējās spēles, un Gulbenes komanda veiksmīgi uzvarēja. “Kopumā mums bija desmit spēles – astoņas uzvaras un divi zaudējumi. Spēles nav vieglas, laukumā iet sīvi, spēles notiek līdz trīs setu uzvarai. Mums vēl priekšā ir otrais aplis, kas sāksies 20.martā, un tad “playoff” jāiekļūst sešām komandām. Spēles notiek nopietnā līmenī. Mums ir izstrādātas zināmas kombinācijas spēles laukumā, ko esam pilnveidojuši. Tas nav tā, ka puiši satiekas nedēļas nogalē un aiziet vienkārši uzspēlēt. Treniņi mums notiek divas reizes nedēļā. Izmantojam Staru sporta zāli,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

Skatoties trešās līgas statistiku, starp līderiem var atrast mūsu puišus. Kārlis Karolis ir trešajā vietā pēc vidējiem punktiem spēlē – 17,88 un pirmajā vietā pēc vidējiem punktiem ar servi – 4. Savukārt Kristers Kanaviņš ir pirmajā vietā pēc vidējiem blokiem spēlē – 4,5.

Vairāk par rezultātiem interesenti var uzzināt mājaslapā “Evl.lv”. Spēļu tiešraides var redzēt “YouTube.com”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Inita Savicka

Izspēles sistēma

Pirmās un otrās vietas ieguvušās komandas uzreiz iekļūst pusfinālā. Ceturtdaļfinālā spēlē: trešās vietas ieguvēji pret sestās vietas ieguvējiem un ceturtās vietas ieguvēji pret piektās vietas ieguvējiem. Pirmo vietu ieguvušās komandas iegūst tiesības nākamajā sezonā startēt līgu augstāk. Otro vietu ieguvušās komandas iegūst tiesības nākamās sezonas sākumā piedalīties pārspēlē par iekļūšanu augstākā līgā.

Komanda

Gulbenes komandu pārstāv Gulbenes puiši: Niks Kristers Glāznieks, Roberts Platais, Dzintars Vasiļjevs, Elvijs Stībelis, Vlijandrs Andževs, Emīls Vaļickis, Jānis Bārdulis, Mārtiņš Naglis, Jānis Pajats, Kristers Kanaviņš, Kārlis Karolis, Kārlis Mucenieks, Gatis Gargažins, Mārcis Rudzītis.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.