Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes volejbolisti pierāda sevi Vidzemes volejbola līgā

Nokomplektēt komandu, lai piedalītos Vidzemes volejbola līgā, nav bijis nekādu problēmu. Puiši atsaucīgi un labprāt dodas uzspēlēt volejbolu. Foto: no privātā arhīva.

Šogad Gulbenes vīriešu volejbola komanda piedalās Vidzemes volejbola līgā un jau uzrāda lielisku sniegumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn Gulbenes vīriešu volejbola komanda piedalījās Entuziastu volejbola līgā, bet, tā kā, lai tajā piedalītos, jārēķinās ar krietni lielu dalības maksu un finansiāls atbalsts no pašvaldības nav gūts, tad volejbolisti meklēja citas alternatīvas.

“Tā kā šogad ir izveidota Vidzemes volejbola līga, tad piedalāmies tajā,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes volejbola vīriešu komandas treneris, kapteinis un organizators Dzintars Vasiļjevs.

Viņš stāsta, ka šajā līgā piedalās komandas no Gulbenes, Alūksnes, Smiltenes, Valmieras, Cēsīm, Rūjienas un Kokneses – kopā ir desmit komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ir paredzēts aizvadīt divus apļus. Spēles notiek kā lielajā līgā līdz trīs setu uzvarai, un vienā sabraukumā tās ir divas spēles. Mēs, Gulbenes komanda, no trim sabraukumiem esam piedalījušies divos. Vienu sabraukumu mēs ar Gulbenes sporta centra atbalstu noorganizējām Gulbenē. Pēdējais sabraukums bija Cēsīs. Pašreiz mēs esam aizvadījuši četras spēles, no kurām uzvarējām Rūjienas komandu ar 3:1, ar rezultātu 3:0 uzvarējām Valmieras sporta skolu, ar rezultātu 3:1 uzvarējām Alūksnes otro komandu un zaudējām 3:1 sporta klubam “Fono”, kas ir Cēsu komanda, kurā ir pieredzējuši spēlētāji, un es paredzu, ka šī komanda ir viena no fināla komandām,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

Izspēles sistēma: komandas izspēlē divu apļu turnīru katra ar katru. Pirmās un otrās vietas ieguvušās komandas uzreiz iekļūst pusfinālā. Ceturtdaļfinālā spēlē 3. pret 6.vietu un 4. pret 5.vietu.

Pēc tam attiecīgi – pusfināli un fināli. “Pagaidām mums ir laba bilance – 3:1. Paredzu, ka mēs noteikti iekļūsim sešniekā starp Vidzemes spēcīgākajām komandām,” saka Dz.Vasiļjevs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais sabrukums ir ieplānots 21.janvārī Cēsīs.

Dz.Vasiļjevs arī stāsta, ka Vidzemes volejbola līgā 17.martā ir paredzēta Zvaigžņu spēle, kad notiks draudzības spēle ar Latvijas U18 izlasi. No katras komandas tiks izvirzīti trīs labākie spēlētāji, un organizatori savukārt izvēlēsies divus. Šajā draudzības spēlē Vidzemes komandai kā galvenais treneris ir izvirzīts pieredzējis volejbolists Ģirts Martinsons un asistenta gods piešķirts Dz.Vasiļjevam.

Komanda

Gulbenes komandu pārstāv Gulbenes novada puiši: Roberts Platais, Dzintars Vasiļjevs, Vlijandrs Andževs, Emīls Vaļickis, Jānis Bārdulis, Mārtiņš Naglis, Jānis Pajats, Kristers Kanaviņš, Kārlis Karolis, Andrejs Krikovs, Nauris Pulkstenis, Ainārs Kāposts, Aleksandrs Šrubs, Valdis Šmits.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.