Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete gūst panākumus vieglatlētikas sacensībās Itālijā

Regulāri startē Eiropas sacensībās. Gulbeniete Ņina Jurciņa (trešā no labās) sportošanu padarījusi par savas ikdienas dzīves sastāvdaļu. Dalība sacensībās Itālijas pilsētā Grosseto bija vēl viens skaists piedzīvojums kopā ar pārējiem Latvijas sporta veterāniem. Foto: no personiskā arhīva.

Eiropas meistarsacīkstes vieglatlētikas disciplīnās ārpus stadiona notika Itālijas pilsētā Grosseto no 13. līdz 15. maijam ar 1649 sportistu piedalīšanos no vairāk nekā 30 valstīm. “Tas bija īsts trīs dienu izaicinājums,” “Dzirkstelei” saka Latvijas komandas organizatore un dalībniece Dace Saulīte no Madonas. Viņa savā komandā bija iekļāvusi arī gulbenieti Ņinu Jurciņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmā, kā stāsta D.Saulīte, bija iekļautas divpadsmit sacensības. Vispirms bija 10 kilometru soļojums pa šoseju un 10 kilometru šosejas skriešanas sacensības. Nākamajā dienā bija 5 kilometru skriešana, bet pēcpusdienā – nūjošana, kas noritēja kempinga Le Marze priežu mežā viena kilometra aplī, kuru bija jāveic 10 reizes. Šī disciplīna bija šo sacensību jaunums. Beigās bija pusmaratons klasiskajā 21,097 kilometru distancē. Noslēgumā – 30 kilometru garš soļojums vīriešiem un 20 kilometri sievietēm.

Kopumā tika izcīnīti 124 individuālie tituli, bet skrējienos un soļošanā tika pasniegtas arī komandu medaļas, katrā kategorijā summējot trīs sportistu labākos laikus.

“Latvijas sporta veterānu starts uzskatāms par sekmīgu – no 18 valstu komandām, kuras izcīnījušas medaļas, uz Latviju tika atvestas 4 zelta, 2 sudraba un 1 bronzas, ierindojot valsti 8.vietā, tajā skaitā uz Gulbeni aizceļoja zelta medaļa Ņinai Jurciņai 5 kilometru skrējienā komandu vērtējumā,” stāsta D.Saulīte. Ņ.Jurciņa startējusi arī 10 kilometru soļojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jūnija beigās jau nozīmīgākais starts – Pasaules čempionāts vieglatlētikā veterāniem Somijas pilsētā Tamperē,” informē D.Saulīte.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.