Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Labdarības skrējienā Stāmerienā atbalsta Ukrainu

Foto: no privātā arhīva.

Pirmajā adventē Stāmerienā notika labdarības skrējiens. Par to informē sporta pasākumu organizatore Stāmerienā Guna Ģērmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada Kultūras un Sporta pārvaldes sadarbībā ar biedrību “Stāmeriena” jau otro gadu adventes laikā aicina uz labdarības skrējienu un labiem darbiem. Šogad tika vākti ziedojumi, lai sniegtu palīdzību Ukrainai. Par saziedotajiem līdzekļiem ir iegādāts parafīns ierakumu sveču gatavošanai un tiks iegādāti ilgi uzglabājami pārtikas produkti, kurus nosūtīs uz Ukrainu.

Labdarības skrējiena mazo distanci veica Vilis un Kate Birznieki, Inese un Stella Palas, Aija Tīruma un Lote Oša, Kristers Millenbergs un seniore Ruta Bernāne. Vidējo distanci pa sniegotajā takām noskrēja Sintija Birzniece, un garāko – piecu kilometru – distanci noskrēja Dace Birzniece un Marguss Pala.

Gan skrējiena laikā, gan pēc skrējiena interesentiem un skrējiena dalībniekiem bija iespēja piedalīties ierakumu sveču veidošanā Daigas Kaufmanes vadībā. Ierakumu sveces Stāmerienas tautas namā tiks veidotas līdz 10.decembrim. Stāmerienas tautas nama vadītāja Gaida Vīksniņa “Dzirkstelei” stāsta, ka tie, kam ir vēlme veidot ierakumu sveces, aicināti zvanīt viņai pa tālruni 22017391.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.