Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Litenē aizvada aktīvu dienu

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Tradicionāli Meteņdienu Litenē atzīmē ar šļūkšanu no kalna, dažādām āra aktivitātēm, konfekšu lietu, pankūku ēšanu, kā arī zemledus makšķerēšanas sacensībām. Šogad 24.februārī mainīgo un neprognozējamo laika apstākļu ietekmē aktivitātes nācās pārcelt uz telpām, vien zemledus makšķernieki drosmīgi devās uz Litenes centra dīķi. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta darba organizatore Guna Ģērmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Litenes dīķa par lielākajiem lomiem sacentās 24 makšķernieki. Bērnu un jauniešu grupā, kur jaunākais dalībnieks bija piecgadīgais Endijs Ostrovs no Jaungulbenes, lielākie lomi šogad visiem Litenē dzīvojošajiem makšķerniekiem: 1.vietā – Kārlis Jesiļevičs (1,648 kg), 2.vietā – Mārtiņš Līdums (1,278 kg), 3.vietā – Emīls Līdums (0,789 kg). Dāmām 1.vieta – Baibai Kupčai no Rankas (1,492 kg), 2.vieta – Mārītei Vabulniecei no Litenes (0,826 kg), 3.vieta – desmitgadīgajai Gabrielai Klibiķei no Rankas (0,120 kg). Vīriešiem 1.vietā – Ingus Slaidiņš no Gulbenes (2,058 kg), 2.vietā – Artūrs Papenoks no Dzelzavas (1,986 kg), 3.vietā – Jorens Dukurs no Gulbenes (1,254 kg).

Kamēr makšķernieki vilka lomus, Litenes tautas namā aktīvākie mērojās meistarībā šautriņu mešanā, novusā. Mazie bērni iemēģināja roku pikošanās sacensībās uz precizitāti.

Šautriņās bērniem 1.vietā – Elizabete Uzuliņa, 2.vietā – Ernests Antoņevičs, 3.vietā – Linda Kļaviņa. Pieaugušajiem 1.vietā – Jānis Smoļenkovs, 2.vietā – Indra Vaska, 3.vietā – Andžela Slaidiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novusā 1.vietā – Jānis Smoļenkovs, 2.vietā – Vilnis Lapiņš, 3.vietā – Renārs Leimanis.

Pēc kārtīgas izkustēšanās neizpalika kopīga pankūku ēšana un konfekšu lietus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.