Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Litenes pagastā – makšķerēšanas sacensības un ziemīgas aktivitātes

Vējainajā un sniegotajā 4.marta sestdienā Litenē norisinājās dažādas sportiskas un ziemīgas aktivitātes. Par to Informē Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau deviņos no rīta uz Litenes centra dīķa kāpa 12 zemledus makšķernieki, kas ar saviem trīs stundās izvilktajiem lomiem pierādīja, ka Litenes dīķī zivis ir. Jauniešu (līdz 16 gadiem) konkurencē 3.vieta – Mārtiņam Līdumam, 2.vieta – Emīlam Līdumam, 1.vieta – Kārlim Jesiļevičam (visi trīs jaunieši ir Litenes iedzīvotāji).

Dāmas šoreiz pārstāvēja un līdz ar to arī labākā Mārīte Vabulniece no Litenes.

Lielākajā – vīru – konkurencē 3.vieta ar 1,08 kg lielu lomu – Jānim Svikšam no Gulbenes, 2.vieta – Elvisam Līdumam no Litenes (1,29 kg), pirmais ar 3,99 kg lielu lomu – Artūrs Papenoks no Dzelzavas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kamēr makšķernieki vilka lomus, pārējie interesenti bija aicināti izmēģināt savus spēkus jautrajā biatlonā, kur pēc veiktas distances uz slēpēm dalībniekiem ar tenisa bumbiņām bija jātrāpa mērķī. Neizpalika arī soda apļi. Biatlonā bērnību atcerējās un savus spēkus pārbaudīja četri dalībnieki. Kā jau biatlonā pienākas, uzvar precīzākais, un šoreiz vairāk paveicās Sintijai Slaidiņai, aiz viņas mazais, bet viennozīmīgi ātrākais slēpotājs Kārlis Valters Ločmelis, labākajiem seko Andžela Slaidiņa un Sindija Vīksniņa.

Litenes muižas lielajā nobraucienā, kurš tālāk aizslīdēs, sacentās lieli un mazi braucēji. Kopā divus braucienus veica 14 dalībnieki. Un šoreiz labākie bija Gustavs Lapiņš, Henrijs Lapiņš un Elizabete Uzuliņa.

Lai visu aktivitāšu dalībnieki un līdzjutēji varētu sasildīties, Litenes saimnieces sarūpēja siltu tēju un gardas pankūkas. Interesentiem bija iespēja arī izvizināties zirga vilktās kamanās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Vai arī nākamgad būs šis pasākums? Un vai tas ir tikai Gulbenes novadniekiem vai arī var braukt piemēram no Alūksnes?

  2. Jebkurš ir aicināts piedalīties. Arī no Alūksnes. Nākošgad iespējams arī būs, jo litene tā ir kā tradīcija katru gadu. Pat putenis neaptur apmeklētājus.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.