Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāmerienā par lielāko lomu sacenšas 14 makšķernieki

Foto: Gatis Bogdanovs

5.februārī Stāmerienā sacentās zemledus makšķernieki. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad par lielāko lomu cīnījās 14 zemledus makšķernieki. Dāmu konkurencē lielākais loms Sarmītei Zvirgzdiņai (510 g), kura aiz sevis atstāja Mārīti Vabulnieci (45 g). Arī bērnu un jauniešu grupā sacentās divi makšķernieki, labākais – Jorens Dukurs ar 590 g lielu lomu, otrais – Kārlis Jesiļevičs – 90 g. Kungiem 65+ grupā vienīgais un līdz ar to arī labākais Ziedonis Slaidiņš. Vīru grupā sacentās 9 makšķernieki, labākais loms, kā arī absolūti lielākā zivs (136 g) šogad Mārim Gailišam (1760 g) , otrais – Einārs Kuprovskis (1700 g), trešais – Artūrs Papenoks (975 g). Artūrs Papenoks un Jorens Dukurs izvilkuši arī mazākās (3 g) zivtiņas.

Komandu konkurencē lielākais loms – “Ziemeļniekiem” (A.Papenoks, E.Kuprovskis, M.Gailišs), otrie – “Vilki” (E.Vaskis, J.Vilkaitis, R.Ēvardsons), trešie – “Dukši K” (J.Dukurs, K.Jesiļevičs, G.Dukurs).

Šogad pirmo reizi makšķerniekiem bija iespēja sacensties caurumu urbšanā, šim izaicinājumam pieteicās 4 vīri. Viens pēc otra bija jāizurbj pieci āliņģi. Ātrākais urbējs – Einārs Kuprovskis, otrais – Ingus Slaidiņš, trešais – Rihards Ēvardsons un ceturtais – Elmārs Vaskis.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.