Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“VK Gulbene” uzvar “Atzeles kausā”

Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušās nedēļas nogalē Gulbenē norisinājās “Atzeles volejbola kauss” vīriešiem un sievietēm. Kopā turnīrā piedalījās astoņas vīriešu un astoņas sieviešu komandas no Alūksnes, Gulbenes, Madonas, Ludzas, Rēzeknes, Smiltenes un Jēkabpils novadiem – informē organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas aizvadīja grupu turnīra spēles, un katras grupas divas labākās komandas turpināja cīņu par godalgotajām vietām.

Par čempioni vīriešu grupā kļuva komanda no Ludzas novada – “SK Kuorsova”, smilteniešiem – otrā vieta. Trešo vietu izcīnīja komanda “Alūksne”. Par kausa labāko spēlētāju atzīts J.Gabranovs (“SK Kuorsova”).

Par čempionēm sievietēm kļuva komanda “VK Gulbene”. Komandas sastāvā spēlēja: E.Aģe, A.Melne, D.Mikulāne, M.Strade, M.Nipāne, A.Šverna, R.Rubule, I.Rubule. Otro vietu ieguva komanda “Jēkabpils”, trešo vietu izcīnīja komanda “Barkava” no Madonas novada. Par kausa labāko spēlētāju atzīta E.Aģe (“VK Gulbene”).

Gulbenes pilsētas pārvaldes sporta pasākumu organizators Jānis Stībelis stāsta, ka šogad “Atzeles kausā” bija nelielas izmaiņas. “Tā kā no dalības atteicās Balvu novada komandas, tad tika piesaistīts Madonas novads, kurš plāno arī turpmāk piedalīties “Atzeles kausā”. Tāpēc šoreiz sacensībās piedalījās Gulbenes, Alūksnes un Madonas novadu volejbolisti. Noorganizēt turnīru ir ļoti grūti, jo ne visi spēlētāji katru reizi var tikt uz sacensībām, tāpēc vienas dienas kausa izspēle ir daudz praktiskāka. Gulbenes vīriešu komandai nepaveicās ar izlozi, jo tika izlozēti ļoti spēcīgā grupā un mūsējiem nebija, ko likt pretī. Pirmās divas spēles tika zaudētas ar rezultātu 0:2, bet trešajā sanāca spēlēt ar čempioni – “SK Kuorsova”, kurā atkal tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1:2,” saka J.Stībelis.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.