Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“VK Gulbene” uzvar “Atzeles volejbola kausā 2022”

Ar piecām uzvarām piecās spēlēs “VK Gulbene” izdevās izcīnīt uzvarētāju kausu. Foto: Arta Bērziņa.

Noslēdzies “Atzeles volejbola kauss 2022”, sieviešu grupā čempiones – “VK Gulbene”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komanda “VK Gulbene” ar “Dzirksteles” starpniecību saka lielu paldies organizatoriem par iespēju piedalīties šajā turnīrā. Volejbolistēm ir prieks, ka novadā un kaimiņu pašvaldībās joprojām mīl volejbolu.

““VK Gulbene” jebkuru spēli uztver nopietni, taču nav noslēpums, ka kausos atmosfēra laukumā vienmēr ir brīvāka nekā regulārajā čempionātā un līdz ar to arī pati spēle. Apakšgrupā izcīnīt uzvaras izdevās salīdzinoši viegli. Vissīvāko pretestību izrādīja tieši Gulbenes sporta skolas meitenes, par ko liels prieks, jo viņas uztveram kā potenciālās “VK Gulbene” spēlētājas. Pusfināls pret Jēkabpils komandu pārsteidza, jo, kaut pretiniekos bija sieviešu volejbolā mazāk redzētas sejas, cīņa nebija garlaicīga. Spēlē par zeltu tikāmies ar mums labi zināmo “Madonas” sieviešu sastāvu, kas vienmēr bijis ciets rieksts. To arī apliecināja pirmais sets, kad uzvaru izdevās izraut tikai pašā seta galotnē. Otrajā setā izteiktāk uzspiedām savu spēli un pretinieces nedaudz padevās. Kopumā izcīnīts kauss ar piecām uzvarām piecās spēlēs, kas, protams, bija gandarījums un liels prieks. Turpinām cīnīties Latvijas čempionātā un jau 5.martā regulārās spēles aizvadīsim mājās, savu skatītāju priekšā. Nāciet un izbaudiet volejbolu!” aicina “VK Gulbene” spēlētāja Mairita Bumbure.

Sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja “Madona”, 3.vietā – “Jēkabpils”, 4.vietā – “Gulbenes BJSS”, 5.- 6.vietā – “Ape”, 5.-6.vietā – “SK Kuorsova” (Ludzas novads), 7.-8.vieta – “Rēzeknes BJSS”, 7.-8.vieta – “Drama Queens” (Rīga).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīriešu grupā čempionu lauri – “Madonai”, 2.vietā – “Alūksne”, 3.vietā – “Saldie” (Rēzeknes novads), 4.vietā – “SK Kuorsova” (Ludzas novads), 5.-6.vietā – “Gulbene”, 5.-6.vietā – “VK Zeltiņi”, 7.- 8.vietā – “NDK/Balvu novads”, 7.-8. vietā – “SK Spāks”.

Visi rezultāti šeit

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.