Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zemledus makšķerēšanas sacensībās Sudala ezerā – rekordliels dalībnieku skaits

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Lejasciema pagastā Sudala ezera krastā 12.martā uz Gulbenes novada Sporta pārvaldes organizētajām zemledus makšķerēšanas sacensībām pulcējās rekordliels dalībnieku skaits – 44.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta pārvalde informē, ka bija ieradušies gan vietējie makšķernieki no Gulbenes, Kalnienas, Pilskalna, Rankas, Galgauskas, Beļavas, Litenes, Lejaciema, gan arī tālāki dalībnieki no Zeltiņiem, Ilzenes, Alūksnes, Jēkabpils, Ērgļiem, Dzērbenes, Ikšķiles un Rīgas.

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Sacensības ilga četras stundas, pēc kurām dalībnieki pulcējās krastā uz lomu svēršanu. Liels bija pārsteigums, kad noskaidrojās – absolūti lielākā loma īpašniece un veiklākā zemledus makšķerniece ir Liene Strusene no Ērgļiem ar 3 kg 480 g smagu lomu. Otrajā vietā – Ilze Bariekle (Ļaudona) ar 2 kg 633 g smagu lomu, trešajā vietā – Inese Kristapa no Sausnēju pagasta ar 1 kg 690 g zivju. 4.vietā – Baiba Kupčus no Rankas ar 0,780 g lielu lomu, 5.vietā – gulbeniete Veronika Kaktiņa ar 0,589 g zivju, 6.vietā – Mārīte Vabulniece no Litenes ar 0,573 g lomu.

Foto: Gulbenes novada Sporta pārvalde

Vīru konkurencē 1.vieta – Sandim Dzerkalim no Gulbenes ar 2 kg 950 g smagu lomu, 2.vietā – Rolands Ķīsis no Alūksnes ar 2 kg 913 g zivju, 3.vietā – alūksnietis Jānis Skulte ar 2 kg 822 g zivju. 4.vietā – Elvis Ješkins (Dzērbene) ar 2 kg 705 g smagu lomu, 5.vietā – alūksnietis Krists Vaļģis ar 2 kg 445 g zivju, 6.vietā – Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs Māris Milns ar 2 kg 340 g zivju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.