Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Maijā norisinās bezmaksas cilpošanas spēle “Eiropa Vidzemē”

“EUROPE DIRECT Vidzeme” kopā ar “cilpo.lv” organizē cilpošanas spēli “Eiropa Vidzemē”. Tās ietvaros vidzemnieki aicināti piedalīties interaktīvā pastaigā, esot kustībā un vienlaikus uzzinot interesantus faktus par vidzemnieku izmantotajām iespējām, ko devusi Eiropas Savienība. Galvenais priekšnoteikums dalībai spēlē – stabils interneta pārklājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai spēlētu spēli “Eiropa Vidzemē”, lejupielādē lietotni “LOQUIZ”. Spēles piekļuves dati – lietotājvārds: vidzeme2022; parole: eiropa2022.

Svarīgi, ka spēlē var piedalīties jebkurš Vidzemes iedzīvotājs vai viesis un tā darbojas visā Vidzemē. Dodoties pastaigā pa sevis izvēlētu maršrutu, ik pēc noietiem 80 līdz 120 metriem uz ekrāna parādīsies jautājums. Jautājumi sakārtoti CILPĀS. Katra mazā jautājuma atbilde veido CILPAS atbildi. Uzskatāmākam piemēram blakus atrodams arī attēls.

Ja spēles laikā kāds no jautājumiem neveras vaļā, tad mēģini pilnībā aizvērt aplikāciju un atvērt to no jauna. Pēc atvēršanas spied uz izvēlnes “Turpināt iepriekšējo spēli.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kaut arī cilpošanas spēle ir bezmaksas, tai ir ierobežots dalībnieku skaits. Spēlē būs pieejama, līdz tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

Noskaties spēles pamācību ŠEIT.

Aktivitāte organizēta projekta “EUROPE DIRECT Vidzeme” ietvaros. “EUROPE DIRECT Vidzeme” ar filiālēm Cēsīs un Valmierā galvenais uzdevums ir sniegt iedzīvotājiem Vidzemē savlaicīgu un objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni. Tā darbības ilgums plānots līdz 2025. gadam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.