Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Darba konflikts atrisinājies, Tirzas “Grupu mājas” vadītājai iesniedzot atlūgumu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība publiskojusi jaunāko informāciju par vakancēm administrācijā un savās iestādēs. Visiem pretendentiem nepieciešama atbilstoša kvalifikācija, prasmes, pieredze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divas vakances ir novada sociālajā dienestā. Ir nepieciešams sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem un struktūrvienības “Grupu māja”, kas atrodas Tirzas pagastā, sociālais rehabilitētājs. Izsludināta vēl “Grupu mājas” vadītāja vakance.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis “Dzirkstelei” teica, ka no J.Antaņeviča puses nekāda spiediena nav bijis, lai izbeigtu darba tiesiskās attiecības ar iepriekšējo struktūrvienības vadītāju. J.Antaņevičs laikrakstam sacīja, ka “Grupu māja” Tirzas pagastā pastāv pusotru gadu. Šajā laikā struktūrvienībā ir bijusi kadru mainība. Kā vienu no iemesliem J.Antaņevičs nosauca to, ka daudzi cilvēki viļas atalgojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pašvaldības iestādēs strādājošajiem algas ir tādas, kādas ir,” viņš teica un piebilda, ka “katram cilvēkam ir jāatrod sava vieta dzīvē” atbilstoši izglītībai, pieredzei un personībai. Nekad nebūšot tā, ka karjerā un atalgojumā “visi uz vienas laipas sēdēs”.

J.Antaņevičs pauda, ka aicina jauniešus un ikvienu cilvēku iegūt izglītību, domājot par savu nākotni. Viņš pastāstīja gadījumu, kad pie viņa atnākusi sieviete, kas interesējās par darba iespējām. Uzreiz jautāts par to, kāda ir viņas izglītība. Saņemot atbildi, J.Antaņevičs teicis – viņai var piedāvāt tikai iegūtajai izglītībai atbilstošu darbu. Sieviete sacījusi – tas viņu neapmierina, gribētu karjerā pakāpties augstāk. Sekojis ieteikums iegūt atbilstošu izglītību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (13)

 1. ..cik demagoģiski teksti. Ņemot vērā, ka daudzās iestādēs strādā aiz ausīm pavilkti paziņas un radi.

  27
  1
 2. Drīz šim kungam būs pašam jāstrādā šajos pansionātos . Ar tādu attieksmi. Nu neies jaunie pie vecīšiem strādāt un tādā vietā kā Tirza. Lai kāda būtu izglītība. Tur vajag “” krampji”” un cieņu pret veciem, vārgiem,slimiem cilvēkiem. Protams, nedrīkst aizmirst ka mēs visi tādi būsim. Bet jauniešiem ir jūra līdz ceļiem. Viņi naudiņu grib saņemt, bet ne strādāt. Šajās vietās nevarēs bakstīties telefonā vai datorā. Tur ir riktīgs darbs.

  22
  3
 3. Tirzā nav nekādu vecīšu. Tur pavisam cits profils.

  9
  1
 4. Lasi uzmanīgāk komentāru. Nav tieši vecīši saistīti ar Tirzu. Bet problēmas tās pašas gan tur,gan tur. Tā kā man pašai mājā ir tāds cilvēks,kā tagad smalki saka — integrēt sabiedrībā,tad zinu 200 procentu,kādi tur ir cilvēki. Katrs ar savu slimību,citam vēl niķi un stiķi. Nevar tā iemācīties vadīt pēkšņi savu dzīvi,ja visu laiku esi apkalpots. Un tā pierašana prasīt — man pienākas… To iegaumē ātri, bet aiz sevis sakopt,tā ir vesela māksla. Tā kā es neapskaužu nevienu,kas tur strādā. Bet man ir arī pieredze komunikācijā ar šo kungu,kad bija Rankā. Kā viņš apgājās ar invalīdiem ratiņkrēslā,tad atbildēt par tādām iestādēm — tur ir kliegšus jākliedz. Tur nevar skaldīt un valdīt. Tāpēc nav brīnums ka nebūs strādnieku. Diemžēl. Arī Caunītim tas ir jāsaprot. Viņam arī reizēm ir tādas interesantas tās atbildes.

  12
 5. tik nestāvēt pārāk tuvu šim kungam ar neveilkliem žestiem

 6. Šajos abos centros vajag strādāt kuriem tiešām patīk strādāt ar īpašajiem cilvēkiem. Cik zināms dienas centrā dažiem darbiniekiem tur nav īstā vieta.

 7. Nedomāju, ka ir cilvēki, kuriem ļoti patīk tāds darbs. Tur ir jābūt vai nu ļoti labai algai, vai nav cita darba tuvumā.

 8. Īsts līderis un krietns vadītājs novada domē cīnītos par atalgojuma palielināšanu savā nozarē. Ko viņš tur cauras dienas sēž, nevienam nav skaidrs…

 9. Kur likāt manu komentāru? Arī jūtaties kā šaha kauliņi – ka tik kas nenoiet greizi?

 10. Ar ierēdņiem visur ir kā līdzībā ar šahu. Kamēr spēles kauliņi ir salikti uz lauciņiem starta pozīcijā, katrs no tiem un visi ir drošībā, ka no laukuma tos noņemt nevar. Spēli sākot, neviens vairs nevar būt drošs, ka kādu brīdi netiek “nosists” un noņemts no laukuma. Tā arī ar ierēdņiem: kamēr visi un katrs sēd savā vietā un neuzsāk aktivitātes , tikmēr ir drošība un alga garantēta. Gulbenei tas ir īpaši raksturīgi. Tāpēc esam tur, kur esam – joprojām purvā.

 11. Nu nu. Par to izglītību un ieņemamo amatu jau nu vareja paklusēt. Cik ir bijis tādu cilvēkh, kuri strādājuši par soc. darbiniekiem, pat vēl neieguvuši atbilstošas kvalifikācijas izglītību….

 12. Pareizi. Arī Lizumā bērnudārzā sāk mācīties par audzinātājām un jau saņem tādu algu, arī atvaļinājums tāds. Super. Neviens vairs negrib par aukli strādāt. Tur tak pamperi jāmaina. Ārprāts. Tā nu tas ir. Vispār darba devējiem būs traki. Vairs negrib strādāt par apkopējiem,par virtuves strādniekiem. Tā kā visās darba vietās ir traki tieši ar melnajiem.

  4
  1
 13. Kad un ko tad pats ir izmācījies vēl pēc Malnavas tehnikuma?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.