Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Dārgāk izmaksās Stāmerienas pagastmājas renovācija

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Sadārdzinājusies Gulbenes novada pašvaldības ēkas “Vecstāmeriena” siltumizolācijas uzlabošana Stāmerienā, tāpēc pašvaldība projekta īstenošanai nodrošinās 142 111,93 eiro līdzfinansējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par to jau ir noslēgta vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru. Vajadzīgā summa būs Valsts kases aizdevums – tā deputāti vienojās septembra pēdējā novada domes sēdē.

Projekta “Stāmerienas pagasta administratīvās ēkas “Vecstāmeriena” energoefektivitātes uzlabošana” kopējās sākotnēji plānotās attiecināmās izmaksas bija 554 033,21 eiro, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums – 85 procenti jeb 470 928,23 eiro, bet valsts budžeta dotācija – 3,75 procenti jeb 20 776,25 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām bija plānots 62 328,73 eiro. Ņemot vērā būvniecības iepirkuma rezultātus, projekta kopējās izmaksas ir palielinājušās, projekta budžetā veidojot pašvaldības līdzfinansējuma daļas pieaugumu, neizmainot citu finanšu instrumentu plānoto līdzekļu apjomu. Pēc būvniecības iepirkuma rezultātiem projekta kopējās izmaksas ir 633 816,41 eiro, no tām pašvaldības līdzfinansējuma daļa projekta attiecināmajām izmaksām ir 142 111,93 eiro.

  • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Ja jau saimnieku karogu izkārāt, tad arī naudu prasat Zē!

    4
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.