Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Galgauskā pēc ugunsgrēka klaiņojušais suns tagad ir patversmē

Suns, kurš bija paņemts no patversmes, atkal ir atgriezies tajā. Tagad viņu māca uzticēties cilvēkam un iet
pavadā. Foto: Ira Žeigure

Četrus mēnešus pēc dzīvojamās mājas ugunsgrēka Galgauskā klaiņojušais suns Robis ir sagūstīts un
nogādāts dzīvnieku patversmē Alūksnē. To kopīgiem spēkiem paveica galgausnieša Aivara Dzeņa
ģimenes pārstāvji un pašvaldības policija. Robis patversmē pagaidām atrodas āra voljerā, jo iekštelpās neesot brīvu vietu – “Dzirksteli” informē Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāja Ira Žeigure. Viņa stāsta, ka Robis ir bailīgs suns, viņam grūti uzticēties cilvēkiem. Nekad iepriekš šis dzīvnieks nav vests pie pavadas. Tomēr patversmes darbinieki mēģinās viņu pie tā radināt. Robis, kas vizuāli līdzinās vilkam, atkal ir pieejams adopcijai.

Jau rakstījām, ka Galgauskā maijā nodegušas mājas iedzīvotājs – vīrietis pensijas gados – ar pašvaldības gādību ir ievietots sociālajā dzīvoklī. Bet viņa suns Robis, kuru šis vīrietis bija paņēmis no patversmes, palika viens pats nedegušās mājas teritorijā, nakšņoja šķūnī un klaiņoja, jo nebija piesiets. Reiz Robja saimnieks bija atkal atbraucis uz Galgausku, satika savu suni un ar satiksmes autobusu aizbrauca projām. Robis, kā novērojuši vietejie iedzīvotaji, pēc tam mēdzis doties uz autobusa pieturu un tur gaidījis savu saimnieku.

Suni visus četrus mēnešus katru dienu barot nākuši šā dzīvnieka saimnieka radinieki. Viņi arī panāca, lai dzīvnieks nesagaidītu ziemu šādā nekonkrētā stāvoklī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.