Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē varēs nodot nolietotās elektropreces

7. un 8.maijā Gulbenē pie veikala “Maxima” Skolas ielā no pulksten 10.00 līdz 16.00 būs iespēja nodot nolietoto elektrotehniku kampaņas Vislatvijas “Elektrotehnikas šķirošanās tūre” pieturpunktā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji aicināti nodot gan lielo sadzīves tehniku, arī ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas, gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildus var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus.

Akcijas rīkotāji uzsver, ka varēs nodot tikai elektropreces, akumulatorus un baterijas, bet netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c.

Piedaloties kampaņā “Elektrotehnikas šķirošanās tūre”, ikviens dalībnieks varēs piedalīties izlozē* par vērtīgām balvām. Katrā kampaņas tūres pieturpunktā starp dalībniekiem tiks izlozētas divas veikala “Maxima” dāvanu kartes 50 eiro vērtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visa veida nolietotās un nederīgās sadzīves un elektroiekārtas tiek klasificētas kā videi kaitīgie atkritumi, jo tās var saturēt videi un cilvēkam bīstamas vielas. Ja baterijas vai elektroiekārtas netiek nodotas otrreizējai pārstrādei, tās, nokļūstot apkārtējā vidē, var radīt toksisku piesārņojumu, kas kaitē gan dabai, gan cilvēku veselībai. Elektroiekārtas un baterijas satur virkni bīstamu ķīmisku vielu, piemēram, svinu, kadmiju, alvu, dzīvsudrabu un citu.

Jautājumu gadījumā par akcijas norisi var zvanīt uz tālruni 26626165 vai rakstīt uz e-pastu “lektronika@ecobaltiavide.lv”.

Akciju rīko “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Pilsētvides serviss”, kā arī “Tet” un “Maxima Latvija”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.