Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes katoļu baznīcā iededz pirmo sveci adventes vainagā

Foto: Diāna Odumiņa.

Pirmā svece Ziemassvētku gaidīšanas vainagā Gulbenes katoļu baznīcā ir iedegta. Gulbenes katoļu draudzes priesteris Gaitis Dubults šajā notikumā piedalīties aicināja novada domes priekšsēdētāju Andi Caunīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā adventes svētdienā, 4.decembrī, pulksten 10.00 Gulbenes katoļu baznīcā otro sveci adventes vainagā iedegs Valsts policijas Ziemeļvidzemes iecirkņa vadītāja Valda Gibala-Lesiņa.

Trešajā adventes svētdienā, 11. decembrī, pulksten 10.00 Gulbenes katoļu baznīcā trešo sveci adventes vainagā iedegs Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards.

Adventes svētdienās būs viena svētā mise no rīta, bet vakarā plkst. 18.00 svētā mise nenotiks.

Video: Diāna Odumiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Kā var cilvēki ar nelīdzsvarotu morālo stāju sevi pārvērtēt?

  9
  2
 2. Paldies Andim Caunītim par ļoti sirsnīgo dalību Gulbenes katoļu draudzes pirmajā adventes svētdienā. Tiešam bija gaiši, patiesi un labestīgi. Lai visiem garīgi piepildīts šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Paldies priesterim Gaitim Dubultam. Baznīca patiešām elpo, dzīvo un aicina nākt, gūt spēku un ticību tam, ka visā un mūsos katrā ir pasaules gaisma.

  17
  5
 3. Andi,tak nesmīdini cilvēkus,vai kā tev ar prātiņu?Nu komisks skats gan.

  13
  3
 4. Kā pierāda vēsture, vairums, kuri liekulīgi zīmējās foto zem karogiem, pēkšņi no komjauniešiem kļūst par ticīgajiem, no zemas sociālās uzvedības dāmām pēkšņi sāk tēlot mūķenes, mainoties iekārtai, nodos acis nemirkšķinot

 5. It kā varētu ”?” piekrist, bet kļūt par pionieri, komjaunieti tajā laikā faktiski piespieda.
  Un cik bija tādu, kas tam visam farsam ticēja?
  Šķiet, ka mūszemē, komjaunieši ( 70; 80 gados) ar ļaunām lietām nenodarbojās. Vismaz manā atmiņā esība šajā organizācijā palika kā diezgan jautrs periods. Ja kāds to ņēma politiski nopietni – pašu vaina.
  Tagad – doties uz baznīcu, nudien nevienu nespiež.
  Adventes vainagus svētdien iededza visās baznīcās – ar populisma devu, vai bez tās –draudzes ziņā.
  Nav nekā slikta, ka arī katoļu draudze sāk aktivizēties.

  3
  3
 6. Jā, skatīsimies plašāk. Kas notiek ar katolicismu Daugavpilī, kur tas ir savienojies vienā koalīcijā ar prokrievisko Elksniņa vadīto pašvaldību? Šis “spēks” sācis ieviest cenzūru par to, ko drīkst un nedrīkst eksponēt mākslas izstādē Rotko centrā! Tāpēc silti iesaku cien. Caunīša kungam būt piesardzīgam pret katoļu bazn. amatvīru saldajiem piedāvājumiem. Domāsim plašāk!

  3
  3
 7. komjaunieši arī, kamēr bija deputāti gāja visās baznīcās pēc kārtas un visos 18.novembros sala pie pieminekļa, kā deputātēšana beidzas, tā aizmirst par baznīcu un par pieminekli; bet tantukiem jau noteikti patīk, ka vadība pa baznīcu ar sveci;

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.