Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā ir būtiski samazinājies pieteikumu skaits apkures izdevumu kompensēšanai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Turpinās pieteikumu pieņemšana Valsts atbalstam mājsaimniecībām apkures izdevumu kompensēšanai. Pērnā gada decembrī Gulbenes novadā būtiski samazinājies pieteikumu skaits. Proti, no 1. līdz 27.decembrim kopā pieņemti 15: koksnes granulas, briketes – 11, elektroenerģija – 4.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbalsta periodā no 1.oktobra līdz 27.decembrim kopā saņemti 4952 pieteikumi. Līdz 27.decembrim izvērtēti un pieņemti 4865 pozitīvi lēmumi un 80 atteikuma lēmumi. Pamatojums atteikumiem ir iesniegumā un tam pievienotajos dokumentos ietvertās informācijas neatbilstība likumā noteiktajiem atbalsta saņemšanas nosacījumiem. Šobrīd pašvaldība nav saņēmusi nevienu iesniegumu par atteikuma lēmuma apstrīdēšanu. Gulbenes novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs pagājušajā gadā sniedzis 12 540 konsultācijas, no tām 8503 “Latvija.lv” zvanu konsultācijas. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Līdz 30.aprīlim pieteikumus atbalsta saņemšanai pašvaldībā var iesniegt, ja apkurei izmanto koksnes briketes un koksnes granulas vai elektroenerģiju, kā arī malku, bet ar iegādes dokumentiem.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.