Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz sarunu par Gulbīšu parka atjaunošanu (precizēts)

Foto: Pārsla Konrāde.

Visi, kam ir interese par iecerētajām pārvērtībām Gulbīšu parkā Gulbenē, ir aicināti 13.septembrī pulksten 18.00 doties uz novada pašvaldības administratīvās ēkas zāli 3.stāvā. Pašvaldība precizē, ka projektētāja pārstāvji tomēr neieradīsies, bet būs tikšanās ar pašvaldības darbiniekiem. Varēs uzzināt visu par parka pārbūves projektu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušā gada vidū pašvaldība parakstīja līgumu ar projektētāju. Publiskajā iepirkumā Gulbīšu parka (Rīgas ielā 46B) atjaunošanas būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai par 58 624 eiro līgumcenu (bez PVN) šo pašvaldības pasūtījumu apņēmās veikt Rīgas SIA “DJA”.

Šī pati firma uzvarēja pašvaldības iepriekš izsludinātajā konkursā meta izstrādei Gulbīšu parka atjaunošanai. SIA “DJA” meta orientējošās būvdarbu izmaksas konkursa iesniegšanas brīdī 2020.gadā bija 832 000 eiro bez PVN.

Pašvaldības mērķis ir veidot Gulbīšu parku kā rekreācijas, atpūtas un pasākumu vietu, vienlaikus nodrošinot estētisku un labiekārtotu vidi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada sākumā pašvaldība rīkoja publisko apspriešanu koku ciršanai Gulbīšu parkā, bet pagājušā gada beigās notika parka ģeotehniskā izpēte.

Paredzams, ka praktiskie pārbūves darbi Gulbīšu parkā varētu sākties 2023.gadā – tā pašvaldības darbinieki pauda iepriekš, kad vēl Latviju nebija skārusi krīze saistībā ar Krievijas uzsākto karu Ukrainā.

Rekonstrukcija paredz saglabāt esošās gulbju skulptūras kā parka centrālo objektu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējais parka nosaukums bija Jaunatnes parks. 2019.gada oktobrī pašvaldība oficiāli pārdēvēja parku par Gulbīšu parku.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.