Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība aizņemsies naudu traktora iegādei

Foto: “Pixabay”.

Paredzams, ka Gulbenes novada pašvaldība no Valsts kases uz 10 gadiem aizņemsies 95 141,39 eiro. Mērķis ir iegādāties traktoru ar frontālo iekrāvēju un citu aprīkojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī tehnika ir vajadzīga Gulbenes labiekārtošanas iestādei, kurai ievērojami ir palielinājies darba apjoms sakarā ar labiekārtotajām Spārītes un Emzes parka daļām.

Par naudas aizņemšanos deputāti balsos novada domes 31.augusta sēdē. Finanšu komitejā 24.augustā deputāti konceptuāli šo ideju jau akceptēja.

Paredzams, ka pašvaldība naudu aizņemsies ar tām procentu likmēm, kādas noteiks Valsts kase. Šīs procentu likmes 10 gadu laikā var mainīties. Pašvaldībai šis būs tā saucamais prioritārais aizņēmums. Pašvaldības šāgada budžetā ir jāparedz arī līdzfinansējums līdz 16 789,66 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Traktora iegādei pašvaldība jau bija izsludinājusi publisko iepirkumu, kuru rezumēja 14.augustā. Uzvarēja SIA “Agritech” ar 111 931,05 eiro līgumcenu kopā ar PVN.

Deputāts Normunds Audzišs 24.augusta finanšu komitejas sēdē vaicāja, kādas šogad būs pašvaldības iespējas vēl vismaz vienam tā saucamajam prioritārajam aizņēmumam kāda cita projekta īstenošanai. Atbilde bija, ka vēl vienu prioritāro aizņēmumu plānots ņemt Gulbīša parka rekonstrukcijai Gulbenē. Pavisam paredzēti četri prioritārie aizņēmumi 1,5 miljonu eiro kopapjomā. Tātad Gulbīšu parka projektam paliktu apmēram 800 000 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Būtu labāk nopirkuši putekļu sūcēju ielām. Visu pavasari ielas kā smilšu kastes.

    7
    1
  2. Ja pašvaldībai ir jāaizņemas, lai nopirktu traktoru, tad laikam tur viss nolaists līdz klozetpodam. Paldies kāpostam!

    15
  3. Interesanti kuriem būs jāatdod traktora kredīts? Ganjau iedzīvotājiem pa savu nodokļu naudu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.