Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība plāno samazināt siltuma tarifu

Foto: “Pexels”.

Mainoties izmaksām energoresursu tirgū, Gulbenes novada pašvaldība plāno veikt izmaiņas siltumenerģijas apgādes maksas pakalpojumā, samazinot maksu, ko dara arī citas pašvaldības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības mājaslapā rakstīts, ka jau nākamajā Gulbenes novada domes sēdē, kas notiks 29.decembrī, tiks skatīti 2 lēmumprojekti par izmaiņām tarifā Tirzas pamatskolā, Lejasciema pagasta  “Gaujmalās”, Beļavas pagasta Vienības ielā 3 un Sveķu pamatskolā.

Šobrīd ir veiktas sarunas ar granulu piegādātāju par līgumcenas samazinājumu, kas ietekmēs gan iestāžu, gan iedzīvotāju  rēķinus par apkuri.

Pēdējo 10 gadu laikā Gulbenes novada pašvaldība ievērojami ieguldījusi apkures sistēmu modernizācijā, pašreiz vidēji ietaupot pusmiljonu eiro gadā. Vairākās iestādēs pagastos un pilsētā malkas apkures katli aizvietoti ar automatizētajiem granulu katliem, piemēram, Rankā, Beļavā,  Staros, Druvienā.

29.decembrī pulksten 10:00 notiks Gulbenes novada domes sēde, kurai ikviens interesents var sekot līdzi tiešraidē Gulbenes novada pašvaldības Youtube.com kanālā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Sveķu pamatskolā tiešām jāsamazina, kurina ar saulespuķu sēklu granulām, kuras ir uz pusi lētākas nekā koku granulām..
  Vajadzēja jau visus mēnešus samazināt nevis maksāt tādas summas.

  7
  4
 2. Vai tad elektrības rēķini nav kļuvuši zemāki jau no novembra?

  3
  2
 3. kad beidzot samazinās siltumtarius Gulbenes pilsētā vismaz par 20%??

  5
  3
 4. Ieteiktu komentētājam kurināt pašam, tad redzēs, cik kas maksā un savu darbu arī lai ierēķina ar visiem nodokļiem…

  2
  7
 5. Paga paga, mums te draugi pa labu cenu šķeldu notirgoja, viņi tagad jaunus autosus paņēmuši līzē! Vajag atbalstīt labus cilvēkus! Tā pat jūs, gaternieki, to naudu nodzersiet vai notērēsiet aliexpress sūdiņos.

  4
  1
 6. tauta stāsta , ka Gulbenes sādžā šķelda bijusi apzeltīta, tāpēc tik dārga, tāpēc sādženieki , pieņemiet to ar sapratni un atsakieties vēl arī no ēšanas, kurinātājiem ir japalīdz tāču!

  8
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.