Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības būvobjektam Lizumā – spāru svētki

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes novada pašvaldības īpašumā Lizuma pagasta “Pinkās” 1.aprīlī bija jaunbūves spāru svētki. Tā ir topošā nomas ēkai, kura domāta uzņēmējdarbības atbalstam. Top noliktavas/ ražošanas ēka ar gandrīz 8000 kvadrātmetru platību, kur otrā stāva līmenī atradīsies biroju un tehniskās telpas. Viens no potenciālajiem nomniekiem ir SIA “Avoti SWF”. Šā uzņēmuma īpašnieks Uldis Misiņš “Dzirkstelei” teica – topošā vieta uzņēmējdarbībai būs liels atspaids vairākiem Lizuma uzņēmumiem. “Ja mēs varēsim nosolīt šīs dārgās telpas,” piebilda U.Misiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvobjektā “Pinkās” būvdarbi virzās pēc grafika – publiski apliecināja SIA “P.M.G.” valdes priekšsēdētājs Nils Treijs. Objektu varēšot pabeigt termiņā vai pat nedaudz agrāk. Runa ir par 2022.gadu. Sākumā darbus esot iekavējusi Covid-19 pandēmija. Tagad sakarā ar inflāciju ir cenu izmaiņas, taču šie jautājumi ir risināmi, kā uzsvēra N.Treijs.

Svinīgi būves pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu.

– Diāna Odumiņa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fakti

* Lizuma “Pinkās” top ražošanai, noliktavām un biroju telpām paredzēta ēka, kuru pašvaldība plāno nodot nomā vairākiem pagastā esošajiem uzņēmumiem. Runa ir par uzņēmējdarbības videi domātu objektu, kas tiek būvēts uz pašvaldības zemes pēc pašvaldības pasūtījuma. Saskaņā ar SIA “VVV Architecture” projektu (maksāja 40 997,96 eiro bez PVN kopā ar autoruzraudzību) šajā būvobjektā darbus veic SIA “P.M.G.” par 4 730 755,15 eiro bez PVN (saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja publisko informāciju).

* Būvobjekta tapšanu lielākoties apmaksā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums – 3 970 000 eiro (saskaņā ar “Esfondi.lv” publiskoto informāciju).

* Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā jaunuzbūvētā ēka tiks nodota komersantu lietošanā nomas tiesību izsoles veidā. Sākotnēji paredzēts, ka nomas tiesības ēkā tiks sadalītas vismaz četrās daļās pēc telpu pielietojuma veida un izsolītas komersantiem (saskaņā ar “Biznessgulbene.lv” informāciju).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Lai labi ražojas! Jumtu gan nopindzejiet tā, lai no augšas švakāk redzams. Kāpēc? Paši redzat ko pirmo bumbo – skolu sporta zāles, lielveikalus, noliktavas. Lielas pajumtes, jo zem tām viskautko nereizē var paslēpt.

    4
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.