Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības kavējusi maksājumus par Vidus ielas pārbūvi

Bez asfalta seguma šobrīd vēl ir Vidus ielas posms no Bērzu līdz Rīgas ielai. “Dzirkstele” novēroja, ka darbi šajā posmā ceturtdien nenotika. Foto: Gatis Bogdanovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

14.jūlijā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis ir parakstījis kārtējos rēķinus par veiktajiem darbiem Vidus ielas rekonstrukcijā Gulbenē. Savukārt Brīvības ielas rekonstrukcijā veikto darbu rēķinu apmaksā pašvaldība nav kavējusies – “Dzirkstelei” apliecina A.Caunītis.

“Vidus ielā par šāgada veiktajiem būvdarbiem naudu no pasūtītāja saņēmām tikai 14.jūlijā! Par Brīvības ielas būvdarbiem neesam vienojušies ar pasūtītāju (novada pašvaldību – red.) par sadārdzinājumu, tāpēc būvdarbi notiek lēnāk.
Plānojam aptuveni augusta vidū atsākt apjomīgāk darbus abos objektos,” “Dzirkstelei” stāsta SIA “Rubate” ceļu būves projektu vadītājs Sandis Jankovs.

Abu minēto ielu rekonstrukciju Gulbenē pēc pašvaldības pasūtījuma veic SIA “Rubate”. A.Caunītis pieļauj, ka, piemēram, Brīvības ielas rekonstrukcijas darbi turpmāk vēl var sadārdzināties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka novada domes 31.maija ārkārtas domes sēdē tika apstiprināti sadārdzinājumi abos šajos būvobjektos. Vislielākais sadārdzinājums – līdz 906 167,56 eiro – ir Brīvības ielas tālākajai rekonstrukcijai Gulbenē 1,3 kilometru posmā šāgada darbos. Projekta realizācija paredzēta divu gadu laikā. Jāatgādina, ka līgums ar būvuzņēmēju – SIA “Rubate” – ir noslēgts 5.janvārī par kopējo summu 2 479 155,54 eiro kopā ar PVN.

Par 190 279,81 eiro ir sadārdzinājusies arī Vidus ielas posma pārbūve Gulbenē (no Rīgas ielas līdz Vidus ielai 76) 1,6 kilometru garumā. SIA “Rubate” šā projekta īstenošanai parakstījusi līgumu par 1 537 489,86 eiro līgumcenu kopā ar PVN.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Jau krietnu laiku valsts piešķīra papildus 2.4 miljonus uz sadārdzinājuma rēķina Vidus un Brīvības ielām. Bet nu jau gandrīz 2 mēnešus nekas netiek darīts. Un kāpēc tikai augustā atsāks, ja tagad ir samaksāts?
  Tāda sajūta, ka Rubate te visus čakarē.

  25
  3
 2. Cik reižu vēl sadārdzināsies??? Cik var tos ceļu pļeksētājus barot.

  18
  3
 3. Stadions ģimnāzijas arī ir apstājušies darbi ,Gulbenē neviens projekts nav izdarīts līdz galam un arī nebūs jo tā ir sādža Gulbene(bedre)

  27
  4
 4. Visa pilsēta pamesta ar nepaveiktiem darbiem tie zari jau atkal pie krustojuma Blaumaņa ielā mētājas kādas trīs nedēļa vismaz un atkal neviens neredz no domes a kam jūs tur esat vajadzīgi ka neko nedarāt ?????

  26
  1
 5. domes un uzņēmēja sadarbība ir laimīga nekā nedarīšana, sadalīt piķi un atsākt darbus nākamgad augustā ar mērķi noslēgt pārbūvi 2024.gada otrajā pusē, purva sādžas attīstība iet kā parasti

  18
  3
 6. Nu tak ko jūs visi tik gudri runājuši -visur vainīgs karš Ukrsina.Tagad uz to visi savus nedarbus nogaž.Par zagšanu labāk ne vārda būsiet ienaidnieks valsts līmeni.

  8
  4
 7. Kamēr komjaunieši un komunisti būs pie varas, dzīvosim bedrē.

  10
  1
 8. Ne vienmēr vainīga vainīga partijas piederība. Ir vienkārši tāda suga – kampēji. Un tādu pietiek arī pamperu paaudzē.

  13
  1
 9. Gan, jau darbus kk pabeigs, bet nesaprotu kāpēc ceļu policija piever acis uz Brīvības ielas kontroli, brauc darba dienā vai brīvdienās pēc noteikumiem apbraucot būvdarbu zonu, novēroju ļoti lielu skaitu auto kas bērzu un brīvības ielu izmanto kā ierasts!
  Vai tiešām nevar pakontrolēt tos vietējos pārgalvjus, nu taču nodokļi vairāk ienāktu.

  4
  12
 10. Jautājums- ko dara priekšsēdētāja padomnieks attīstības, projektu un būvniecības jautājumos- Jānis Barinskis? Vai tad tā nav viņa joma?

  19
 11. Anonīm, kāda būvdarbu zona ja būvdarbi nenotiek?
  Un zīmes jau nu galīgi neaizliedz tur braukt. Tur nav “ķieģelis”, tākā visi kas tur dzīvo vai strādā drīkst droši braukt. Turklāt pie zīmēm vēl ir plāksnītes ar darbības zonu.

  11
  1
 12. kur nu šautuvi Gulbenē var uzlabot tikai sākot ar 1000 000 euro un ne centa mazāk, gulbenē lētāk nesanāk

 13. To-?
  Es nerunāju par autovadītājiem kas brauc uz savām dzīvesvietām pieguļošajās teritorijās! Mani novērojumi liecina kad cilvēki ignorē ceļazīmes un brauc kā ierasts uz centru vai Betu un nevis uz darbu vai dzīvesvietu!
  Man nešķiet kad klaji ignorēt csn ir normāli un tikai nestāsti kad visi kas lieto šo Brīvības un Bērzu ielu posmu tur dzīvo vai strādā!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.