Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības labiekārtošanas iestādi turpmāk vadīs Sandis Sīmanis

Gulbenes novada domes ārkārtas sēdē, kura notika 17.novembrī, deputāti lēma par Sanda Sīmaņa atbrīvošanu no Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amata un iecelšanu Gulbenes labiekārtošanas iestādes vadītāja amatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis sēdē atgādināja, ka jau pirms kāda laika tika pieņemts lēmums likvidēt izpilddirektora vietnieka amatu, bet S.Sīmanis tajā laikā atradās bērna kopšanas atvaļinājumā. “Attiecībā uz viņu mēs nekādu lēmumu nevarējām pieņemt, kamēr viņš nav darba tiesiskajās attiecībās atgriezies atpakaļ. Atnākot atpakaļ no bērna kopšanas atvaļinājuma, mēs ar viņu izrunājāmies, un no mūsu puses tika piedāvāts uzteikums kopā ar grozījumiem attiecīgi darba līgumā, jo cilvēkam, kas atgriežas no bērna kopšanas atvaļinājuma, esošās vakantās amata vietas ir jāpiedāvā. Attiecībā uz juridisko pusi mēs nevarējām neko no vakancēm piedāvāt un rakstiski piedāvājām vakanto labiekārtošanas iestādes vadītāja amatu. S.Sīmanis šo piedāvājumu ir izskatījis un ir akceptējis,” teica A.Caunītis.

– Inita Savicka

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (22)

 1. Vai iepriekšējā darba pieredze un atbilstība amatam netiek vairs ņemta vērā?

  36
 2. Lai Dieviņš nogramstās….. Līdzjūtība mums visiem.

  34
  4
 3. Tagad uzvilks sū…dainus zābakus, paņems lāpstu, grābekli, labu garastāvokli un purvainā pilsēta beidzot būs tīra no lapām, applūdušām mājām, izvestiem atkritumiem, suņu sū, skolnieku samētātām pudelēm un izsmēķiem, būs sakopta, ziedoša un pozitīvi vienota, bet iepriekšējo pieredzi izmantos lai attīrītu arī domi no dažādiem atkritumiem.

  28
  2
 4. Valda galvenais bauslis,ka tik tikt no viņa vaļā.Cilvēks ar juridisko izglītību daudz noderīgāks būtu domē.Izpildirektore līdzi nevelk.Spēcīgi konkurenti biedē?

  30
  10
 5. jurists tik zemu kritis, ko viņš saprot no lapu grābšanas un rozēm :)))

  17
  4
 6. Viņš jau arī kā juris -ts nevarēja pavilkt

  13
  6
 7. puisis nomaldījies starp kāpostiem um blondīnēm

  26
  3
 8. Cienījamie komentētāji, ļausim cilvēkam strādāt, pierādīt, ka var, prot un māk. Manuprāt labiekārtošanas iestādē sen bija laiks šo to mainīt. Paskatamies vispirms uz sevi un tad kritizējam otru. Lai izdodas.

  20
  10
 9. Tur jau sen visu vajaga mainīt var būt būs kārtīgs priekšnieks nekā iepriekšējā kam patika tikai vi viriesii kas strādā uzņēmuma bet citus neuzskatīja par strādniekiem

  11
  5
 10. Viņš labāk derētu par pašvaldības policijas priekšnieku ar savu juridisko izglītību un pieredzi.

  18
  12
 11. Šeit jau visi nezko runā. Kam nav slinkums,tas tik runā.

  6
  6
 12. Ko varat ņemts un apspriest. Katrs darbs ir labs un cienījams. Ejat jūs kaut kur strādāt nevis tik gudri muldēt. No darba nav jākaunās.

  8
  9
 13. Rotācija pašvaldībā ir atzinīgi vērtējama. Īpaši ar jaunu pienesumu sfērās ,kuras labi pārzina. Lai izdodas piemeklēt visatbilstošāko nozari.

  6
  4
 14. Diemžēl alga paliek iepriekšējā – lielā (kad ieņēma citu amatu). Cerēsim ka novada vadība tad pieliks darba pienākumus.

  9
  1
 15. Viņš mācēs puķes pareizi sastādīt jāuzdod jautājums vai viņš no puķēm kautko saprot.tur būs sūdi lieli.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.