Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izsludināts atklātais konkurss uz pašvaldības iestādes Gulbenes novada kultūras centrs vadītāja amatu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Līdz 11.jūnijam pretendenti var pieteikties pašvaldībā uz jaunā Gulbenes novada kultūras centra vadītāja amatu. Atlase notiek atklāta konkursa kārtībā. Izraudzītais kandidāts tiks pieņemts darbā uz nenoteiktu laiku, sākot ar 1.augustu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Kā liecina publiskotā informācija, pašvaldība novada kultūras centra vadītājam piedāvā pilnas slodzes darbu, sociālās garantijas un stabilu atalgojumu ar mēnešalgu no 1784 līdz 2006 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentam nepieciešama augstākā izglītība vadības jomā vai augstākā izglītība ar vismaz triju gadu darba pieredzi kultūras nozarē. Vajadzīga pieredze projektu vadībā, prasme vadīt komandu, izteikt argumentēt viedokli un patstāvīgi pieņemt lēmumus. Tāpat nepieciešama stratēģiskā un analītiskā domāšana, organizatoriskās un komunikācijas prasmes, kā arī prasmes darbā ar “MS Office” programmām un biroja tehniku, valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām. Jābūt derīgam Covid-19 sadarbspējīgam vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam. Sertifikātu uzrādīt lūgs tikai tos pretendentus, kuri tiks uzaicināti uz atlases otro kārtu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Jūs nopietni???? Vēl ir jābūt Covid sertifikātam???

  29
  0
 2. Vājprāts! Vēl joprojām jābūt covid sertifikātam? Kas, jūs tur, Gulbenē vispār prātiņu izkūkojuši?!!! Visā pasaulē šito stulbumu atceļ, bet Gulbene turpina gulēt… Tiešām gribētos, lai neviens nepiesakās un tieši šī debilā noteikuma pēc.

  23
  1
 3. Tikai Gulbenē,kā jau zarnu miestā nekur kopīgi nerāda hokeju uz lielā ekrāna ,paldies varas vīriem👍

  14
  2
 4. Prasība atklāt slimošanu vēsturi un veiktās potes? Provinciālisms vai cinisms pāri visam. Pat neņemot vērā starptautisko pieredzi, jaunāko pētījumu secinājumus. Tepat Latvijā reāli domojājoši darba devēji neaizraujas ar atgādinājumiem par strīdīgo slimošanas laiku. Varbūt kādam interesentam jāvēršas tiesā, cik šobrīd pamatota šāda prasība atklāt cilvēkam veiktās medicīniskās manipulācijas vai personiskus vēsturiskos medicīniskos datus (speciāla stāvokļa valstī un pasaulē nav, vai iespējamais darba devējs drīkst pieprasīt tādu info- diskriminācija Satversmes ieskatā?), lai tiktu skaidrībā. Ko domāt tautai – vai nu totāls juristu analfabētisms, vai speciāli ielikta prasība vēlamajai kandidāta atlasei? Attopieties taču.

  21
 5. Pat skolās darbā pieņem bez vakcinēšanās sertifikātiem! Šitā pašvaldība dzīvo totālā informācijas vakuumā. Vai arī iedomājas sevi par lēņu karaļvalsti ar saviem likumiem.

  14
 6. Kādi domē deputāti, tāda arī pašvaldība! (nav kulturāla vārda, lai raksturotu)

  10
 7. Hokjis uz lielā ekrāna nebūs, jo tad līdzjutejiem būs jāmīž seska kabatā.

 8. Kāds sakars covid sertifākatam? Pat propangandas medijos covid ir beidzies

  11
 9. Kādi covid sertifikati vai parslimosana??? Jūs ku kur??? Sen nekur neprasa.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.