Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izsludināts iepirkums Gulbīšu parka Gulbenē pārbūves uzsākšanai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Izsludināts publiskais iepirkums 1.kārtas darbiem Gulbīšu parka atjaunošanai Gulbenē, Rīgas ielā 46B. Pašvaldība piedāvājumus gaidīs līdz 3.jūlijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakar bija plānota ieinteresēto būvnieku sanāksme, ko organizē pašvaldība. “Dzirksteles” rīcībā ir informācija, ka vismaz viens būvuzņēmējs ir izrādījis interesi par šo objektu.

Pagājušā gada 13.septembrī pašvaldība rīkoja tikšanos ar Gulbīšu parka atjaunošanas projektētāju – SIA “DJA” valdes locekli Didzi Jaunzemu, kur piedalīties bija aicināti visi interesenti, arī vietējie iedzīvotāji.

Līgums ar parka atjaunošanas publiskā iepirkuma uzvarētāju tiks parakstīts tikai tad, ja projekts gūs līdzfinansējumu no Eiropas Savienības fondiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzams, ka objekta būvniecība būs jāpabeidz 250 dienu laikā.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Ak vai, citās pilsētas rekonstruē atpūtas vietas, stādot vairāk koku, veidojot vairāk puķu dobes, saglabājot strūklaku šarmu.. Kas mums būs? Estrāde ar ierobežojumiem skaļi trokšņot? Un šinī pasākumā ar nozīmīgu ietekmi uz dabas vērtībām, iedzīvotāju labsajūtu, nebūtu jāiesaista gulbenieši apspriešanā, ņemot vērā šī brīža situāciju? Un jaunos noteikumus par viedokļa uzklausīšanu. Par arvien karstākām vasarām pārliecināmies tikai tagad. Citur pastiprināti apzaļumo, mēs kokus nevis kopjam, bet likvidējam. Mammas, par ko jūs domājat?

  10
  5
 2. Kad beidzot pabeigs skolas ielas kvartāla remontu. Berīvības ielu. Spārītes parka padomijas bedrainos celiņus u c

  11
  2
 3. Cik var ilgi stiept garūmā, Gulbīšu parka atjaunošanu??? 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 4. Gulbenē ir kāds kas seko tīrībai un uzburgušiem bruģa ietvēm,kā arī paku paku strūklaka tik netīra ,ka bija kauns fotogrāfēties izlaidumā dienā!!!!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.