Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izvēlas firmu divu pašvaldības ceļu Stāmerienā un Galgauskā sakārtošanai

Foto: no privātā arhīva.

3.maijā Bauskas novada SIA “Viona” par 41 890,89 līgumcenu bez PVN ir parakstījusi līgumu ar Gulbenes novada pašvaldību par autoceļa Tehnikums-Lāčauss pārbūvi Stāmerienas pagastā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Darbs jāpaveic 120 dienu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar publiskā iepirkuma dokumentiem kopējais trases garums ir 2157 metri. Paredzēta arī sešu koku ciršana, grāvju profilēšana un tīrīšana, caurteku tīrīšana, ceļa malu apauguma noņemšana un nogādāšana uz atbērtni, ceļa seguma profilēšana un blietēšana.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

3.maijā pašvaldība parakstījusi līgumu arī par autoceļa Rimstavas-Pamati un Veišu ielas pārbūvi Galgauskas pagastā. Izpildītājs arī ir SIA “Viona”. Līgumcena – 75 030,27 eiro bez PVN. Arī šajā objektā darbi jāpaveic 120 dienās. Trases kopējais garums ir 2172 metri. Darba uzdevums paredz arī krūmu zāģēšanu un nogādāšanu uz atbērtni, grāvju profilēšanu un tīrīšanu, ceļa malu apauguma un grunts noņemšanu un nogādāšanu uz atbērtni, caurteku tīrīšanu un stiprināšanu, ceļa seguma profilēšanu un blietēšanu. Rimstavas-Pamati un Veišu iela ir pašvaldības ceļš. 27.aprīļa novada domes sēdē deputāti nobalsoja par 77 168,64 eiro aizņemšanos Valsts kasē, lai varētu paveikt šo darbu.

SIA “Viona” ir dibināta 1995.gadā. Tās pamatkapitālā ir 53 321 eiro, apgrozījums pagājušajā gadā bija 1 585 401 eiro. Uzņēmuma valdes loceklis un līdzīpašnieks ir Araiks Barojans, taču kontrolpakete (93,8 % kapitāldaļu) pieder Hovsep Baroyan no Armēnijas – liecina “Lursoft” dati.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Kad domā laboti Rimstavu ceļu ? Bij’ runāts a netiek darīts

  2. Labot(i), labot(i) tavu Rimstavu ceļu! Lasi, tur taču rakstīts viss – Rimstavas – Pamati!

    2
    0
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.